Vánoční, povánoční i novoroční cestování s výhodou. Rychle a levně se Zapakatel.cz

Praha 16. prosince 2013 — Chcete vyrazit na vánoční nákupy? Nebo se prostě jenom po náročném vánočním dění podívat někam, kde budete moci relaxovat? Co případně nějaké to novoroční cestování? Zapakatel.cz tradičně před Vánocemi a Novým rokem nabízí řadu pobytů i výletů za atraktivní ceny. (TZ)

Předvánoční, povánoční i novoroční období je dobrá příležitost pro krátké výlety i pobyty. Ať už za nákupy nebo relaxací. A jako každý rok je možné výhodně pořídit z široké nabídky na www.zapakatel.cz, slevovém serveru s dlouhodobou kvalitní a atraktivní nabídkou právě v cestování, pobytech i dovolených.

Kam můžete, například, vyrazit za velmi atraktivní ceny?

Nabídka pobytů, výletů i zájezdu na Zapakatel.cz se samozřejmě neustále proměňuje – aktuální hledejte na adrese www.zapakatel.cz/cs/praha/kategorie/cestovani

 O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je třetí největší český slevový server a na Slovensku působí jako Zabagatel.sk. Na trhu působí od léta roku 2010, v březnu 2011 otevřel v Praze první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé kupovat slevy, včetně slev speciálních či nevyužitých voucherů, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace. V září 2011 bylo otevřeno druhé zákaznické centrum v Brně.

Zapakatel.cz a Zabagatel.sk najdete na www.zapakatel.cz a www.zabagatel.sk, stejně tak jako na sociálních sítích Facebook (Zapakatel.cz a Zabagatel.sk), Twitter.com (@Zapakatel.cz),  Google+ (Zapakatel.cz) a Foursquare (Zapakatel.cz).