LAMA mobile má již více než 120 prodejních míst

Jeden z hlavních hráčů na poli virtuálních operátorů rozšířil svou prodejní síť. Služby LAMA mobile si tak zákazníci mohou dnes koupit na více jak 120 prodejních místech. Významnými partnery společnosti LAMA mobile se staly sítě prodejen PLANEO Elektro, Comfor, Space, partnerské prodejny distributorů 100MEGA Distribution, Kvapil a ISC Communications. (TZ)

PLANEO Elektro je jedním z největších hráčů v oblasti elektroniky a výpočtové techniky. LAMA mobile si můžete aktivovat na jejich 55 prodejnách a ve dvou značkových obchodech Samsung, které PLANEO Elektro provozuje.

Dalším prodejním kanálem je síť prodejen Comfor, které jsou v nejvýznamnějších nákupních centrech ve městech po celé republice. Produkty LAMA mobile najdete na 17 prodejních místech této sítě.

Služby LAMA mobile si můžete zakoupit i v nezávislé maloobchodní síti Space (28 prodejen) se specializací na mobilní komunikaci a digitální fototechniku. Postupně se certifikují vybraní partneři významných distribučních firem 100MEGA Distribution (patří mezi největší distribuční IT společnosti v České republice), Kvapil (prodejny provozované pod značkou Mobilcentrum) a ISC Communication.

Kromě více jak 120 partnerských prodejen si můžete služby LAMA mobile do 23. 12. koupit i na stáncích společnosti v deseti obchodních centrech po celé ČR. Dalšími prodejními kanály jsou webová stránka www.lamamobile.cz nebo call centrum 848 11 22 11.