To nejlepší pro nejmenší

Praha, 2. ledna 2014 – Špičkový bezdrátový přenos zvuku, kvalitní zpracování a bezpečnost jsou hlavními požadavky na dětské chůvičky a současně tradičními přednostmi DECT telefonů Gigaset. To je hlavní důvod, proč nyní Gigaset uvádí na trh tři typy dětských chůviček –  základní PA 330 Audio, rozšířenou PA 530 Audio Plus a špičkovou PV 830 Video, který vedle zvuku zprostředkovává také obraz. K dostání v ČR jsou od prosince 2013. (TZ)

Gigaset představuje samostatné dětské chůvičky vůbec poprvé, dosud byly vždy součástí vybraných DECT telefonů. Jde o další rozšíření nabídky produktů pro domácnosti.

Gigaset dětské chůvičky jsou bezpečné, úsporné a spolehlivé – rodičům zajistí přehled a dětem klidný, ničím nerušený spánek. Kvalita přenosu hlasu je jako vždy u produktů Gigaset špičková. Vedle monitoringu místnosti disponují chůvičky řadou praktických funkcí – teplotní a vlhkostní senzor, digitální hodiny, noční světlo, výběr ukolébavek nebo obousměrnou komunikací. Díky ECO DECT technologii vydrží baterie dlouho v provozu bez nutnosti nabíjení. Také kompaktní tvar a jednoduchý design přispívají k celkové funkčnosti zařízení.

Gigaset PV 830 Video

Elektronická dětská video chůvička Gigaset  PV 830 Video vám zajistí dokonalý přehled – uvidíte, uslyšíte, co váš potomek právě dělá. A reagovat můžete okamžitě. Přístroj je vybavený 3D naklápěcí kamerou s nočním viděním a kvalitní barevnou obrazovkou s úhlopříčkou 2.4 palce, takže ani v noci neztratíte kontakt. V okamžiku, kdy se dítě hlásí o slovo, jej můžete díky interkomu utišit na dálku svým hlasem. K dispozici máte praktické pomocníky, jako jsou ukolébavky a teplotní senzor pro měření aktuální teploty v monitorované místnosti.

 • 2,4 GHz

 • 2.4” TFT LCD obrazovka

 • 3-D svisle naklápěcí kamera (90°)

 • dosah 30m/200m

 • aktivace obrazovky zvukem

Doporučená cena: 4 120,- Kč včetně DPH

Gigaset PA 530 Audio Plus

Díky citlivému mikrofonu vám neunikne sebemenší hlásek. PA 530 Audio Plus navíc disponuje senzory na měření teploty a vlhkosti vzduchu. Praktické je také noční světlo a podsvícený digitální display s aktuálním časem. V repertoáru je několik ukolébavek. Díky přídavnému audio vstupu lze připojit i MP3 přehrávač.

 • bez rušení příjmu díky DECT technologii

 • úspora energie díky aktivaci zvukem a ECO DECT

 • dosah 50m/300m

Doporučená cena: 2 060,- Kč včetně DPH

PA 330 Audio

O čistý ničím nerušený zvuk se postará Gigaset DECT technologie. Světelný indikátor hlasitosti umožní kontakt s dítětem i v případě, že dočasně ztlumíte zvuk rodičovské jednotky.

 • bez rušení příjmu díky DECT technologii

 • úspora energie díky aktivaci hlasem a ECO DECT

 • interkom pro obousměrnou komunikaci

 • dosah 50m/300m

 

Doporučená cena: 1 280,- Kč včetně DPH

Bližší specifikace Gigaset dětských chůviček najdete zde.

O společnosti Gigaset

Gigaset AG, Mnichov, je společnost mezinárodně operující v oblasti komunikačních technologií. Firma je lídrem na evropském trhu DECT telefonů. Zaměstnává 1400 lidí a je přítomná na trzích 70 zemí. Celosvětově zastává druhou pozici mezi dodavateli telefonních přístrojů. Akcie společnosti Gigaset AG jsou obchodovány na Frankfurtské burze pod symbolem “GS” (ISIN: DE0005156004). Více o Gigaset: www.gigaset.com/cz