Toshiba představuje na veletrhu CES 2014 špičkové technologie

Praha, Česká republika, 9. ledna 2014 – Toshiba Corporation (TOKYO: 6502) zve návštěvníky veletrhu Consumer Electronics Show, CES 2014, aby věnovali pozornost nejnovějším pokrokům společnosti Toshiba v oblasti digitálních technologií s mottem „Inovace moderního životního stylu – displeje, které změní váš život“. (TZ)

Veletrh CES 2014 probíhá od 7. do 10. ledna v Las Vegas a stánek Toshiba je umístěn v Central Hall pod číslem # 10926.

Hlavní Exponáty představující nové technologie:

Zóna budoucnosti

Toshiba představuje displeje zakomponované do inovativních digitálních produktů, které nastavují novou úroveň prožitků a pohodlí každodenního života.

 

 1. 4K Ultra HD produkty nové generace
  4K Ultra HD TV panely s vlastním grafickým enginem Toshiba, které vytváří vynikající kvalitu obrazu, 4K Ultra HD TV se zakřivenou obrazovku, která vtahuje diváky do děje, 105“ TV s přibližně 11 miliony pixely (5120 × 2160), a notebook s 4K displejem.

 2. Multifunkční displej v černém zrcadle
  Stylové displeje v zrcadle, které zobrazují užitečné informace a reagují na potřeby v obytných místnostech, jako jsou kuchyně nebo obývací pokoje.

 

Aktuální zóna

Toshiba představuje nové produkty a služby pro americký trh.

 

 1. Chromebook
  První „Chromebook“ Toshiba – notebook s operačním systémem Google Chrome OS. Stylová a jednoduchá konstrukce splňuje potřeby mobility i každodenních potřeb.

 2. Tablety
  Rozsáhlá řada tabletů bude obsahovat 8“ tablet se systémem Windows 8.1®,
  7“ základní model a 10,1“ AndroidTM tablet s možností zápisu rukou psaných poznámek s využítím TruNote.

 3. PC služby zaměřené na business
  Nejnovější podniková  řešení založená na na cloud službách zahrnují Toshiba Cloud Client Manager (TCCM) pro efektivní správu a údržbu majetku v oblasti IT, a Toshiba Smart Client Manager (TSCM) s nově přidanými funkcemi, jako je schopnost předvídání selhání HDD.

 4. 4K dekódovací technologie
  Toshiba demonstruje dekódovací technologie 4K kompatibilní s HEVC, standardem komprese videa, který by měl být použit pro budoucí  4K vysílání a 4K video streaming.

O společnosti Toshiba

Společnost Toshiba je přední světový inovátor při zavádění nových pokročilých technologií, diverzifikovaný výrobce a prodejce vyspělých elektronických a elektrických produktů. Toshiba Group přináší inovace do širokého portfolia produktů, mezi které patří digitální spotřební produkty včetně LCD televizorů a notebooků, retailová řešení, elektronická zařízení jako polovodiče či produkty a materiály pro ukládání dat, dále sociální systémy infrastruktury včetně systémů pro výrobu elektřiny, inteligentních komunitních řešení, zdravotnických zařízení, eskalátorů, výtahů a domácích spotřebičů.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a dnes provozuje globální síť více než 590 firem s 206 000 zaměstnanci po celém světě a ročním prodejem, který překračuje 5,8 bilionů jenů (61 miliard USD). Navštivte webové stránky Toshiba na adrese:

www.toshiba.co.jp/index.htm

Společnost Toshiba Europe GmbH se sídlem ve městě Neuss v Německu je pobočka v plném vlastnictví společnosti Toshiba Corporation v Tokiu.