Vyražte za sněhem, dokud je ten správný čas (a levněji se Zapakatel.cz)

Praha 13. ledna 2014 — Zapakatel.cz, trojka na trhu slevových serverů, spouští speciál s nabídkami zimních (nejenom) lyžovacích pobytů. A protože v našich domácích krajích je prozatím sněhu pomálu, můžete buď vyrazit do zahraničí. Nebo si v předstihu pořídit pobyt na později, až budeme na sníh svorně nedávat a řešit kalamity. (TZ)

Vyrazte za sněhem – http://www.zapakatel.cz/specials3 – soustřeďuje všechny aktuální nabídky zimních (nejenom) lyžovacích pobytů. Můžete zde  aktuálně snadno (a hlavně levně) pořídit Belianské Tatry na 4 nebo 6 dní, tři noci v hotelu Haas v Rakousku, 4 dny v Tatrách s polopenzí ve Vile Hana či lyžovačku v italském Livignu na 5 dní.  A protože se jedná o zvýhodněné nabídky, nezapomeňte tento speciál bedlivě sledovat,  bude se často měnit.

Nechybí či nebude chybět Gasteinertal v Rakousku, klasický hotel Nezábudka (Tatranská Štrba) či Vila Blanka ve Ždiaru (když už zmiňujeme další možnosti u našich nejbližších východních soudsedů). Každopádně jde vždy o středisko s garancí alespoň půl metru solidního prašanu!

Nabídka na www.zapakatel.cz/specials3 se bude v dalších týdne pravidelně obměňovat a budou doplňovány nové lyžařské destinace s dostatkem sněhu. Za sněhem tak můžete levně vyrazit takřka ihned!

 O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je třetí největší český slevový server a na Slovensku působí jako Zabagatel.sk. Na trhu působí od léta roku 2010, v březnu 2011 otevřel v Praze první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé kupovat slevy, včetně slev speciálních či nevyužitých voucherů, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace.

Zapakatel.cz a Zabagatel.sk najdete na www.zapakatel.cz a www.zabagatel.sk, stejně tak jako na sociálních sítích Facebook (Zapakatel.cz a Zabagatel.sk), Twitter.com (@Zapakatel.cz),  Google+ (Zapakatel.cz) a Foursquare (Zapakatel.cz).