Nový obchodní ředitel společnosti Gransy

Novým obchodním ředitelem společnosti Gransy s.r.o se stal Petr Komárek, který přestoupil z brněnského Zoneru. V  nové funkci bude zodpovídat za řízení veškerých obchodních a marketingových aktivit společnosti. (TZ)

Společnost Gransy patří mezi největší české doménové registrátory, je jedinou českou společností s prestižní ICANN akreditací a také přímým registrátorem více než 150 doménových koncovek. Své služby nabízí na projektu Subreg.cz. Současně vlastní několik hostingových projektů, čímž se řadí mezi TOP 5 poskytovatelů webhostingu.

„Naše společnost dynamicky roste a doménový trh nám díky novým doménovým koncovkám otevírá další příležitosti. Proto jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo posílit tým o zkušeného manažera jakým Petr Komárek bezesporu je. Věříme, že Petrovy zkušenosti a znalosti významně přispějí  k naplnění našich cílů na českém i mezinárodním trhu,“ říká Jan Horák, většinový majitel společnosti Gransy.

V doménové a hostingové oblasti má Petr Komárek ve svých 42 letech bohaté zkušenosti. V posledních 10 letech působil v brněnské společnosti ZONER software, kde úspěšně řídil internetovou divizi. „Jsem nadšený domainer a společnost Gransy je špičkou v doménové oblasti. Cítím obrovský potenciál, který můžeme společně využít k posílení naší pozice na českém i mezinárodním trhu,” říká Petr Komárek.

Petr Komárek vystudoval VUT v Brně, kde získal titul Ing. v oboru telekomunikací. Je ženatý, má dvě děti a ve volných chvílích se věnuje hlavně rodině a sportu, občas si rád něco naprogramuje.

O společnosti GRANSY

Společnost Gransy nabízí na projektu www.subreg.cz nejširší nabídku registrací domén, je prvním a jediným akreditovaným registrátorem ICANN v České republice a současně je přímým registrátorem více než 150 světových doménových koncovek. Registrátorské služby poskytuje i daleko za hranicemi České republiky, například spolupracuje na zajištění registrátorských služeb s registrátory Tanzánie, Chorvatska, Srbska, Slovinska nebo Chile.