Zimní oblečení ENVY za skvělé ceny a právě včas na Zapakatel.cz

Praha 16. ledna 2014 —- Právě tento týden se má konečně objevit zima, tedy pokud vezmete v potaz předpověď slibující teploty lehce okolo nuly. Zapakatel.cz, trojka na trhu slevových serverů, připravil speciál OBLEČTE SE NA ZIMU v podobě výprodeje kvalitní české outdoorové značky ENVY. A pokud by zima čirou náhodou nepřišla, můžete zkusit vyrazit za ní (třeba se speciálem Vyrazte za sněhem). (TZ)

OBLEČTE SE NA ZIMU najdete na http://www.zapakatel.cz/specials2 a se slevami převyšujícími  padesát procent si můžete aktuálně pořídit lyžařské bundy i kalhoty, mikiny a zimní čepice značky ENVY.

Pár příkladů z aktuální nabídky :

ENVY, kvalitní česká outdoorová značka, vznikla v roce 1999 a je distribuována ve 25 evropských zemích. Funkční sportovní móda s rebelským designem jak pro extrémní sportovce, tak pro sportovce rekreační či profesionální nebo prostě pro volný čas má své kořeny v Alpách a Karpetech v hlavách party extrémních sportovců. ENVY dnes zaměstnává na 350 lidí a vyrábí milionů produktů ročně.

Sport Design Rebels, takový je slogan značky ENVY. Vystihuje ideu a motto, definuje cílovou skupinu, pro kterou jsou produkty ENVY určeny. ENVY je značka pro duchem mladé, sportovně založené spotřebitele, kteří mají smysl pro styl, módu a originální design.

Nadstandardně kvalitní sportovní a volnočasové oblečení pro širokou veřejnost z výjimečných materiálů za příznivou cenu si nyní můžete pořídit na Zapakatel.cz.

 O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je třetí největší český slevový server a na Slovensku působí jako Zabagatel.sk. Na trhu působí od léta roku 2010, v březnu 2011 otevřel v Praze první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé kupovat slevy, včetně slev speciálních či nevyužitých voucherů, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace.

Zapakatel.cz a Zabagatel.sk najdete na www.zapakatel.cz a www.zabagatel.sk, stejně tak jako na sociálních sítích Facebook (Zapakatel.cz a Zabagatel.sk), Twitter.com (@Zapakatel.cz),  Google+ (Zapakatel.cz) a Foursquare (Zapakatel.cz).