Elfové přináší další várku dárků od ELKO EP

Holešov, 27. 1. 2014 – věrnostní program ELFKO společnosti ELKO EP, lídra v oblasti chytrých elektroinstalací, přináší svým věrným celou řadu hodnotných dárků.  Zákazníci společnosti mohou sbírat body třeba na nový Apple iPod, digitální zrcadlovku Nikon D5100 nebo kávovar DéLonghi ESAM 4200. (TZ)

Věrnostní program, který byl pod názvem ELFKO spuštěn v loňském roce, už potěšil celou řadu zákazníků a firma ELKO EP na ně nezapomíná ani v letošním roce.  Do programu se stejně jako dříve může zapojit každý občan České republiky starší 18let, který si zakoupí výrobek společnosti ELKO EP. A pak už jen sbírá elfy. Co jsou elfové? Jsou to body, které zákazník získává za každý nákup. Zakoupením zboží a zapsáním jeho názvu a registračního čísla do registračního formuláře získává automaticky určitý počet elfů. Připsané elfy si pak vymění za zboží nebo si v e-shopu vybere některý ze zajímavých dárků, které nalezne v sekci označené „Dárky“.

Aktuálně zde najdete především elektrospotřebiče od renomovaných firem jako například přehrávače Apple nebo Sony, fotoaparáty Nikon a Canon, kávovary DéLonghi či Bosch a digitální videokamery Panasonic a Samsung.

###

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz nebo na https://www.facebook.com/#!/iNELSJednouNohouDoma