Zapakatel.cz rozšiřuje možnost dopravy zdarma prostřednictvím Zásilkovna.cz

Praha 11. února 2014 — Zapakatel.cz, třetí největší český slevový server, rozšiřuje možnost dopravy zboží zdarma prostřednictvím služeb Zásilkovna.cz. Zboží, které si zákazníci na Zapakatel.cz koupí, je možné vyzvednout na některé z poboček služby Zásilkovna.cz aniž by bylo nutné platit za dopravu. (TZ)

“V druhé polovině roku 2013 bylo na Zapakatel.cz zakoupeno téměř 47 000 položek zboží, z toho bylo 47 % položek zakoupeno mimo spádovou oblast Prahy, kde máme zákaznické centrum,” říká Vladimír Hlaváček, marketingový ředitel Zapakatel.cz. “Nyní očekáváme, že se objem objednávek z regionů navýší tak, že bude dělat 60 % z celkového objemu nakoupeného zboží. Tomu by měla pomoci i dlouhodobá spolupráce s Tipsportem a Penny,” dodává.

Jak to celé funguje? Na Zapakatel.cz zakoupíte zboží, u kterého je možné jej získat přes Zásikovna.cz (je viditelně označeno přelepkou) a prostřednictvím stránky www.uplatnito.cz si zvolíte pobočku služby Zásilkovna.cz vyhovující vašim možnostem osobní návštěvy. Jakmile bude vaše zboží připraveno na výdejním místu k odběru, dostanete upozornění pomocí SMS či elektronické pošty a zboží si můžete vyzvednout. To vše zdarma, žádné dopravné neplatíte. Zboží je zasíláno nejpozději 5. den od zaplacení zásilky.

Zapakatel.cz a Zásilkovna.cz spolupracují již od roku 2012 a prostřednictvím této služby je možné na více než 90 místech po celé České republice vyzvedávat zboží. Od února 2014 navíc zcela zdarma, díky čemuž zákazníci mohou ušetřit desítky korun obvyklého poštovného.

 O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je třetí největší český slevový server a na Slovensku působí jako Zabagatel.sk. Na trhu působí od léta roku 2010, v březnu 2011 otevřel v Praze první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé kupovat slevy, včetně slev speciálních či nevyužitých voucherů, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace.

Zapakatel.cz a Zabagatel.sk najdete na www.zapakatel.cz a www.zabagatel.sk, stejně tak jako na sociálních sítích Facebook (Zapakatel.cz a Zabagatel.sk), Twitter.com (@Zapakatel.cz),  Google+ (Zapakatel.cz) a Foursquare (Zapakatel.cz).