Stylové a výkonné fotoaparáty Cyber-shot™ doladí na jaře váš vzhled

Čtyři nové kompaktní fotoaparáty Cyber-shotTM od Sony nabízejí špičkový výkon v kombinaci se stylovým designem – do každé kapsy. (TZ)

Ať již jste na dovolené, odpočíváte nebo to rozjíždíte na pořádném mejdanu, fotoaparáty Cyber-shotTM díky svým inteligentním funkcím udělají veškerou práci za vás a výsledek je vždy efektní. Zapomeňte na složité nastavování a těšte se na nádherné fotografie a video v HD kvalitě.

DSC-HX60/HX60V

Nyní můžete být ještě blíž… Super výkonný třicetinásobný zoom a malé rozměry činí z tohoto superkompaktního fotoaparátu Cyber-shotTM HX60V ideálního společníka na akční dovolenou a partnera na fotografické expedice do přírody.

Podsvícený snímač Exmor RTM CMOS, prémiová optika Sony G Lens a nejmodernější procesor BIONZ X, který je třikrát rychlejší než jeho předchůdce, jsou dohromady zárukou úchvatných záběrů – a to i za horšího světla. Tento fotoaparát, který je nabitý nejmodernějšími technologiemi od Sony, posouvá hranice kvality obrazu z kompaktního fotoaparátu o výrazný kus dopředu. Špičková technologie pro vykreslení detailu a selektivní redukce šumu dává jasnější a přirozenější obraz s krásnými barvami a kontrastem i za tlumeného světla.

Clear Image Zoom pro jasnější obraz je zárukou ostrých záběrů vyplňujících celé obrazové pole bez ztráty pixelů – ideální pro fotografování zvěře nebo vzdálených památek. A díky technologii Optical SteadyShot Intelligent Active Mode budou Full HD videa vždy ostrá a neroztřesená – při jakémkoliv nastavení zoomu. I když zrovna jdete, běžíte nebo držíte fotoaparát dále od těla, obraz bude velmi stabilní – sami uvidíte ten rozdíl v podobě méně rušivých pohybů.

 

Se zabudovanou technologií Wi-Fi můžete odesílat fotografie a videa přímo do svého chytrého telefonu či tabletu; technologie NFC vás snadno a na jeden dotek propojí s kompatibilními mobilními zařízeními. Můžete dokonce použít svůj smartphone jako praktické dálkové ovládání, což je ideální pro skupinové fotografie – když chcete být také na fotografii a ne zastrčeni za objektivem.

Pokud máte televizi podporující 4K, tak si po připojení přes HDMI můžete prohlédnout pořízené fotografie právě v tomto vysokém rozlišení. Zažijete mimořádný fotorealismus na velké obrazovce. Díky GPSii budete moci své cesty zpětně zdokumentovat na počítači pomocí map a přiřadit přesné místo vzniku každé fotografii či videu.

DSC-WX350

Model WX350 je nejmenší a nejlehčí fotoaparát na světě s výkonným 20x optickým zoomem a je ideální pro fotografování efektních detailních záběrů. Technologie Optical SteadyShot s Intelligent Active Mode se postará o to, aby vaše videa byla stabilní a neroztřesená – a to i při přiblížení zoomem nebo když fotoaparát držíte v ruce dále od těla. Kombinace snímače  Exmor R CMOS s rozlišením 18,2 efektivních megapixelů a rychlého obrazového procesoru BIONZ X zaručí, že vaše fotografie budou, bez ohledu na světlo, vždy vykreslené do nejmenšího detailu.

Funkce Beauty Effect automaticky retušuje portrétní snímky – vyhlazuje pleť, odstraňuje neestetický lesk, rozšiřuje oči a bělí zuby, takže výsledek bude i bez složitého retušování vždy lichotivý.

Obdobně jako u modelu HX60V můžete sdílet fotografie a videa díky zabudované Wi-Fi s NFC snadno a na jeden dotek do svého chytrého telefonu, který také může sloužit jako dálkové ovládání spouště fotoaparátu.

S mimořádnou výdrží baterie – až 470 snímků na jedno nabití – u modelu Cyber-shotTM WX350 můžete fotografovat a filmovat své zážitky mnohem déle.

DSC-WX220

Tento fotoaparát je velmi malý, tenký a snadno se obsluhuje – ale nenechte se tím zmást. Díky snímači Exmor R CMOS s rozlišením 18,2 megapixelů, procesoru BIONZ X a objektivu G Lens s desetinásobným optickým zoomem se v efektním DSC-WX220 skrývá opravdová dávka výkonu.

   Skvěle vypadající fotografie a videa v HD kvalitě jsou se špičkovými technologiemi, například Optical SteadyShot s Intelligent Active Mode, Picture Effect,  Beauty Effect a Wi-Fi/NFC pro snadný bezdrátový přenos a propojení, v možnostech každého fotografa. Chcete si prohlížet své fotografie ve 4K kvalitě? Můžete – stačí fotoaparát propojit s 4K televizí přes HDMI výstup.  

DSC-W800

Model DSC-W800 je neuvěřitelně jednoduchý na obsluhu, ale díky CCD snímači s vysokým rozlišením 20,1 megapixelů a pětinásobnému optickému zoomu je výsledek vždy perfektní. Chcete si užít skutečnou zábavu? Funkce Party Mode automaticky nastaví citlivost, čas a barvu pro zachycení nezapomenutelných chvil s přáteli, takže vy se můžete bavit. Blesk Advanced Flash zvyšuje citlivost fotoaparátu a umí přisvítit na delší vzdálenost, takže i objekty dále od objektivu jsou dostatečně viditelné. To se hodí při fotografování v interiéru nebo za šera, kdy blesk jiných fotoaparátů už nestačí. Tento model jako dělaný pro fotografování na večírku, a právě díky funkci Party Mode si budete vše pamatovat zřetelně a jasně. I když s digitální fotografií teprve začínáte, nemusíte se ničeho bát – obsluhu zvládne i úplný začátečník. Fotoaparát má dokonce i prakticky umístěné samostatné tlačítko pro ovládání natáčení videa, takže natáčet v HD kvalitě můžete okamžitě – bez nutnosti prokousávat se různými nabídkami funkcí.

Kompaktní digitální fotoaparáty Cyber-shotTM HX60V, WX350, WX220 a od Sony lze předobjednat zde: www.sony.cz.  Uvedené modely budou v Evropě v prodeji od března 2014. Model W800 bude dostupný od dubna 2014.

– Konec –

Vybrané specifikace

DSC-HX60V

DSC-WX350

DSC-WX220

DSC-W800

Objektiv

Sony G Lens

Sony G Lens

Sony G Lens

Sony Lens

Optický zoom

30x

20x

10x

5x

Obrazový snímač / efektivní megapixely

Exmor R CMOS 20.4MP

Exmor R CMOS 18.2MP

Exmor R CMOS 18.2MP

Super HAD CCD 20.1MP

Obrazový procesor

BIONZ X

BIONZ X

BIONZ X

Stabilizace obrazu (aktivní režimy pouze pro video)

Advanced Optical SteadyShot (Intelligent Active Mode)

Advanced Optical SteadyShot (Intelligent Active Mode)

Advanced Optical SteadyShot (Intelligent Active Mode)

SteadyShot

Záznam videa v HD kvalitě

Full HD 50p

Full HD 50p

Full HD 50p

HD 720p

LCD

3.0-type Xtra Fine

3.0-type ClearPhoto

2.7-type ClearPhoto

2.7-type ClearPhoto

Advanced Flash

Ano

Ano

Ano

Ano

Party Mode

Ano

Beauty Effect

Ano

Ano

Picture Effect

Ano (13 režimů)

Ano (13 režimů)

Ano (13 režimů)

Ano (4 režimů)

Motion Shot Video

Ano

Ano

Ano

Wi-Fi/NFC

Ano

Ano

Ano

GPS

Ano

PlayMemories Camera Apps

Ano

Výstup ve 4K kvalitě (HDMI)

Ano

Ano

Ano

TRILUMINOS Colour

Ano

Ano

Ano

Výdrž baterie

Cca 380 snímků (CIPA standard)

Cca 470 snímků (CIPA standard)

Cca 210 snímků (CIPA standard)

Cca 200 snímků (CIPA standard)

Rozměry (ŠxVxH)

108.1mm x 63.6mm x 38.3mm

96.0mm x 54.9mm x 25.7mm

92.3mm x 52.4mm x 21.6mm

(minimum thickness 17.5mm

96.8 mm x 55.5 mm x 20.8 mm

Barvy

Černá

Černá, růžová, bílá

Černá, růžová, zlatá

Černá, stříbrná

Ochrana životního prostředí

Některé části jsou vyrobeny s použitím materiálu SoRPlas (Sony Recycled Plastic). Tento materiál je z 99 % recyklát a je z části vyroben ze sběrných plastů.

Společnost Sony:

Společnost Sony je přední celosvětový výrobce inovativních audio, video, komunikačních a informačních produktů pro spotřebitelský trh i pro profesionální trhy. Společnost Sony je známá díky svým renomovaným audiovizuálním produktům, jako jsou například HD LCD televizory BRAVIA™, digitální fotoaparáty Cyber-shot™, videokamery Handycam®, digitální zrcadlovky „α“ (vyslovuj alfa), tablety Sony a MP3 přehrávače Walkman®, stejně jako osobní počítače VAIO™ a profesionální produkty pro 3D HD vysílání.

Za účelem získání dalších informací o společnosti Sony Europe prosím navštivte stránku http://www.sony-europe.com. Za účelem získání dalších informací o společnosti Sony Corporation prosím navštivte stránku http://www.sony.net.