AT Computers opět zvítězila

Ostrava, 24. 2. 2014 – Společnost AT Computers ovládla i druhou prestižní anketu, v níž se hledá nejlepší IT distributor roku 2013. Po vítězství v anketě Distributor roku, kterou pořádá vydavatelství DCD Publishing, se nyní pyšní novým vavřínem – vítězstvím v anketě ChannelWorld Awards 2013, kterou každoročně vyhlašuje vydavatelství IDG Czech Republic a časopis a web ChannelWorld. AT Computers obhájila loňské prvenství a stala se Broadline distributorem roku 2013. (TZ)

„Chtěl bych poděkovat našim zákazníkům za každý jeden hlas, který jsme od nich získali. Jejich přízeň nás zavazuje k tomu být ještě lepší a motivuje nás k vymýšlení a realizaci nových projektů. Zároveň děkuji kolegům za jejich nadšení, elán, sílu, výdrž a energii, které do své práce každý den vkládají. I proto se nám daří,“ říká Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

V anketě ChannelWorld Awards letos hlasovalo celkem 634 zástupců z 543 firem z České i Slovenské republiky. Hlasování probíhalo od září 2013 do ledna 2014. Společnost AT Computers zvítězila v kategorii Broadline distributor roku se ziskem 27 % hlasů.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 10 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.