PR agentura Grunex zastupuje nově značky Trust, Urban Revolt a SmartSuit

Dordrecht/Praha 6. 3. 2014 – PR agentura Grunex rozšiřuje s účinností od března 2014 portfolio klientů, které na českém a slovenském trhu mediálně zastupuje, o tři nové značky. Jedná se o výrobce digitálních doplňku Trust, sluchátek a reproduktorů Urban Revolt a prémiové značky brašen pro přenosné počítače SmartSuit. Všechny uvedené značky jsou součástí holandské skupiny Trust International. (TZ)

Grunex tak dále posiluje své aktivity v oblasti public relations se zaměřením na firmy z oblasti IT a spotřební elektroniky. Pro Trust, Urban Revolt i SmartSuit bude zajišťovat kompletní servis zahrnující kromě PR i služby z oblasti marketingu.

„Spolupráce s Grunexem pro nás představuje další krok ve snaze o zvyšování povědomí o našich produktech na českém a slovenském trhu, který vnímáme jako velmi perspektivní,“ říká Matej Chalupka, Account manager pro Česko a Slovensko ze společnosti Trust International. Pro Martina Liberského, ředitele agentury Grunex pak nový klient představuje „příležitost dalšího rozšíření záběru agentury, které vhodně naváže na dosavadní aktivity v této oblasti.“

Značka Trust je známá zejména z oblasti praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a chytré telefony. Jejím cílem je přinášet kvalitu za příznivou cenu. Urban Revolt se zaměřuje na trendová, vysoce kvalitní a designová sluchátka a reproduktory. SmartSuit je značka elegantních a kvalitních brašen a obalů pro tablety a notebooky s důrazem na praktičnost, design a variabilitu.

O značce Trust

Trust je značka zaměřená na výrobu praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony. V rámci širokého portfolia jsou produkty vyvíjeny s důrazem na jednoduchost použití, praktický design a ideální poměr příznivé ceny a výkonu.

O značce Urban Revolt

Značka Urban Revolt, jejímž heslem je „Express yourself“, je zaměřena na trendové lifestylové hi-tech příslušenství, jako jsou reproduktory, sluchátka různých velikostí apod. Produkty Urban Revolt se vyznačují moderními barvami, kvalitním zpracováním, a v neposlední řadě také netradičním a do detailu domyšleným designem.

O značce SmartSuit

SmartSuit je prémiová značka kvalitních batohů, brašen a obalů pro tablety a notebooky. Vznikla v roce 2012 v Holandsku a jejím cílem je důraz na praktičnost, design a variabilitu.