APEK uspořádala pro své členy další praktické, bezplatné semináře

Praha, 10. března 2014 – APEK (Asociace pro elektronickou komerci, www.apek.cz) jako každý rok pořádá pro své členy praktické, bezplatné semináře postupně se zabývající tématy nejen z teoretické a praktické oblasti obchodování na internetu, ale také z o oblasti vizionářské. (TZ)

Od začátku roku 2014 APEK uspořádala již šest různých seminářů, z nichž poslední proběhl 5. března v Brně. Právní seminář „Nový občanský zákoník v praxi“ ve spolupráci s advokátní kanceláří Mašek, Kočí, Aujezdský se konal pro velký zájem již podruhé a i tentokrát se zabýval praktickými otázkami vyplývajícími z účinnosti NOZ. Stejný seminář se uskutečnil i 18. 2. v Praze.

“Správný výklad nového občanského zákoníku je pro naše členy naprosto zásadní. To potvrdil i velký zájem o tyto semináře. Věříme, že díky těmto seminářům mají naši členové v otázkách nového občanského zákoníku jasněji,” řekl Jan Vetyška, výkonný ředitel Asociace pro elektronickou komerci.

Právnímu semináři předcházel  27. 2. seminář „Maximalizace výkonu reklamy ve vyhledávání“ vedený členům APEKU již dobře známou Petrou Větrovskou (vetrovka.cz). Školení se zabývalo především zmíněnou otázkou maximálního výkonu reklamy ve vyhledávání,  v neposlední řadě však také rezervami, které se dají na e-shopech odstranit.

Seminář „Off-page SEO“  konaný 12. 2. nabídl členům APEK možnost naučit se, jak rozvíjet popularitu webu skrze odkazy a zmínky. Dále také ukázal, jak lze pomocí off-page signálů podporovat a rozvíjet SEO, jak se vyhnout průšvihům a jak ukočírovat a efektivně řídit linkbuilding.

APEK v blízké době plánuje řadu dalších, praktických seminářů. K těm nejbližším, jichž se mohou členové APEK zdarma zúčastnit patří:

·      12. 3. – „Workshop obsahového marketingu a strategie“

·      26. 3. – „Webová analytika“

·      9. 4. – „Efektivní PPC remarketing

Podrobnější informace o plánovaných seminářích naleznete v sekci Odborné semináře a akce na webu apek.cz.

O APEKu

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením více než 300 firem, podnikatelů a odborníků v oboru elektronického obchodu. Cílem Asociace je soustavně podporovat rozvoj elektronického obchodování v České republice. Jedním z hlavních projektů APEKu je certifikace internetových obchodů – www.certifikovany-obchod.cz. Více informací na www.apek.cz.

Označeno tagem