Rozvoz z restaurací bude díky DameJidlo.cz Premium zdarma

Praha, 20. března 2014 – Největší česká rozvozová služba DameJidlo.cz, která v současnosti zprostředkovává rozvoz jídla z více než 800 restaurací v 80 městech, přichází s dalším rozšířením portfolia svých produktů – rozvozem zdarma. Služba s názvem DameJidlo.cz Premium zajistí bezplatnou dopravu z téměř všech restaurací, dokonce i těch prémiových, v nichž se za rozvoz dosud platilo. Produkt, který je na českém trhu s rozvozem jídla a potravin jedinečný, nabízí DameJidlo.cz svým klientům od března.   (TZ)

Zákazníci, kteří si prostřednictvím služby DameJidlo.cz Premium předplatí pokrmy z restaurací sítě DameJidlo.cz, již nebudou muset platit za jejich rozvoz.  Automaticky navíc získají status platinového člena a s ním i řadu dalších výhod. Mezi ně patří např. poukaz na největší český slevový server Slevomat.cz, věrnostní kredity z každé objednávky, přednostní zákaznická podpora či slevy a akce u partnerských restaurací. Ze služby DameJidlo.cz Premium budou profitovat především stálí zákazníci, kteří díky tomuto programu výrazně ušetří.

DameJidlo.cz Premium se vztahuje nejen na rozvoz jídel z restaurací, ale také na službu DameJidlo.cz Supermarket – rozvoz potravin z Makra. Ten firma do běžného provozu uvede v průběhu následujících týdnů; předplatitelé produktu Premium budou mít i zde dopravu zdarma.

Za čtvrtletní předplatné pokrmů objednaných prostřednictvím DameJidlo.cz zákazníci zaplatí 300 Kč za měsíc, za půlroční 240 Kč za měsíc a za roční předplatné pak 150 Kč za měsíc. DameJidlo.cz navíc vychází vstříc studentům, kteří produkt Premium obdrží s dvacetiprocentní slevou.

Více o DameJidlo.cz

DameJidlo.cz je internetovým agregátorem nabídek restaurací s rozvozem, jehož cílem je nabídnout nejjednodušší cestu k objednávce jídla domů nebo do kanceláře. Za projektem stojí internetový podnikatel Tomáš Čupr a investiční skupiny Miton a Enern. Společně se již podíleli na vybudování serveru Slevomat, který je největším slevovým portálem v České republice. Zkušenosti mají také s expanzí do zahraničí, kde se prostřednictvím Slevomat Group podílí na slevovém trhu na Slovensku, v Maďarsku, Estonsku, Lotyšku a Litvě. Slevové portály v portfoliu Slevomat Group jsou předními hráči na zahraničních trzích.