Ringier Axel Springer spustil internetové horoskopy

Vydavatelství Ringier Axel Springer CZ tento týden zahájilo provoz webové stránky zaměřené na horoskopy. Na stránce horoskopy.blesk.cz naleznou čtenáři nejkomplexnější nabídku esoteriky a zábavy na jednom místě v češtině. Návštěvníci se mohou denně zdarma seznámit se svým aktuálním západním horoskopem či prognózou tarotových karet nebo si nechat vyložit numerologii na každý den. Kromě těchto známějších forem předpovědí nabízí web také čínské a indiánské horoskopy, lunární kalendář, kyvadlo, čínské štěstíčko a snář s tisícovkou hesel. (TZ)

Pro zamilované jsou k dispozici unikátní testy lásky podle jména i data narození, které jim pomohou se zorientovat ve vztazích. Webové stránky horoskopy.blesk.cz jsou tematicky rozděleny podle jednotlivých oblastí esoteriky, díky kterým se návštěvníci rychle zorientují v široké nabídce. Bez jakékoliv registrace je možné si stránky jednoduše personifikovat a tím získat přesnější horoskopy, které jsou denně aktualizovány. Pro detailnější odpovědi na své otázky si mohou čtenáři nechat vypracovat výklad karet nebo horoskop na míru v knižní i telefonické podobě od renomovaných věštců. Unikátní web je také plný zábavy a oddychového čtení v podobě tzv. astročlánků, které přináší praktické rady a návody pro každé znamení.

„Webová stránka horoskopy.blesk.cz je společným projektem redakce Blesku a Blesku pro ženy, jejichž čtenáři si rubriku horoskopy v těchto titulech velmi oblíbili. Také na našich online magazínech patřily stránky věnované horoskopům a věštění k těm nejnavštěvovanějším, a proto jsme spustili speciální web s nabídkou kompletních služeb v oboru esoteriky ve spolupráci s těmi nejznámějšími osobnostmi v oboru“, říká generální ředitelka Ringier Axel Springer CZ Libuše Šmuclerová.

Ringier Axel Springer CZ je multimediální vydavatelství s největším počtem čtenářů na českém trhu. Naše tištěné tituly čte aktuálně 3 685 000 z vás. Ringier Axel Springer CZ je jasnou jedničkou mezi deníkovými vydavateli, kde dosahuje více než 36% podílu na trhu. Na časopiseckém trhu je Ringier Axel Springer CZ na druhém místě a významný podíl dosahuje i na internetu. Pod společností Ringier Axel Springer CZ působí v České republice také virtuální mobilní operátor BLESKmobil a dvě tiskárny Ringier Axel Springer Print CZ v Praze a Ostravě.

Ringier Axel Springer CZ je součástí švýcarsko-německé vydavatelské skupiny Ringier Axel Springer Media SE, vedoucí integrované multimediální korporace ve střední a východní Evropě. Společnost se sídlem ve švýcarském Curychu vydává noviny a časopisy, provozuje webové a mobilní platformy a vlastní tiskárny. Ringier Axel Springer Media SE je joint venture společností Ringier AG a Axel Springer AG.