Paměťové moduly TRANSCEND pro Apple Mac Pro

V Brně, 31. března 2014 – Firma TRANSCEND oznamuje zavedení do nabídky nových paměťových modulů DDR3 RDIMM pro počítače Apple Mac Pro 2013. Moduly, dostupné v provedení 16GB a 32GB umožňují rozšířit paměť počítače až do 128GB. Moduly jsou kompatibilní s každou verzí Mac Pro 2013 s procesorem Intel Xeon E5: 6-jádrový 3,5GHz, 8-jádrový 3.0GHz a 12-jádrový 2,7GHz. (TZ)

„Podle specifikace je Mac Pro 2013 vybaven 64GB paměti RAM, což může být nedostačující pro profesionální použití” – říká Angus We, Ředitel oddělení výzkumu a vývoje společnosti TRANSCEND. „Kvůli potřebám rozšíření dostupných zásob, inženýři z firmy TRANSCEND vyvinuli těsně uspořádané paměťové moduly, které nabízí až dvojnásobné zvětšení dostupné paměti”. To umožní efektivní práci pro profesionály, např. při tvoření 2D nebo 3D grafiky nebo zpracovávání video záznamů s rozlišením 4K.

Složené s DRAM čipů moduly TRANSCEND DDR3-1866 o kapacitě 16GB a DDR3-1333 o kapacitě 32GB jsou plně kompatibilní s Apple Mac Pro 2013. Moduly lze snadno nainstalovat v čtyřech slotech dostupných v pracovní stanici.

Záruka:

Na paměťové moduly RDIMM DDR3 se vztahuje 3létá záruka výrobce.

Více informací:

http://www.transcend-info.com/apple/jetMemory/

http://www.youtube.com/watch?v=Zhg18fbRDDw&feature=youtu.be

Více informací:

www.transcend-info.com

O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.