ZyXEL NWA1123-AC přístupový bod v designu detektoru kouře – ideální platforma pro přechod na 802.11ac

Tento dvoupásmový AC přístupový bod v designu detektoru kouře, určený pro montáž na strop, přináší vynikající výkon a funkce organizacím, které chtějí pro své zaměstnance i hosty zajistit nejlepší dostupné Wi-Fi připojení. (TZ)

Praha, 1. dubna 2014

Společnost ZyXEL Communications, přední dodavatel síťových a komunikačních řešení, uvádí na trh přístupový bod třídy business, jenž nabízí mimořádnou flexibilitu a výkon dvoupásmového připojení a současně možnost nenápadné instalace. Svým partnerům tak ZyXEL dává do rukou ideální platformu pro migraci zákazníků na vysokorychlostní bezdrátovou technologii 802.11ac.

NWA1123-AC je přístupový bod (AP) připravený na budoucnost, který uspokojuje rostoucí poptávku zákazníků po rychlém připojení a vyznačuje se mimořádnou výkonností, funkčností a vynikající návratností investice. Díky vzhledu „detektoru kouře” a možnosti instalace na strop spolu s podporou napájení PoE (Power-over Ethernet) je produkt ideálním řešením pro podniky, hotely a penziony, bary a kavárny, maloobchodní prodejny, rekreační střediska, školy, zdravotní střediska a veškerá další místa, kde je žádoucí diskrétní a estetická instalace. \BUFFERgraphic_MIX_2013_2014EVAimg_nwa1123-ac_art.jpg

Martin Bratičák, Head of Channel CEE společnosti ZyXEL, říká, že tato modernizovaná verze populárního AP NWA1123 je ideální volbou pro organizace, které chtějí nabídnout tu nejlepší Wi-Fi konektivitu svým zaměstnancům, zákazníkům i návštěvníkům. Uživatel navíc získává řešení připravené na budoucí vývoj, které současně podporuje i starší, zavedené Wi-Fi technologie.

„V současnosti rychle roste známost a rozšíření technologie 802.11ac – vzhledem k tomu, že všechna nová mobilní zařízení uváděná na trh již tento nový standard podporují. Rychlá, bezproblémová a spolehlivá Wi-Fi konektivita v celém areálu či lokalitě má zásadní význam pro celou škálu organizací – od soukromých podniků, které chtějí zavést flexibilní připojení na několika podlažích, přes veřejně přístupná zařízení, jako jsou obchody nebo kavárny, po organizace veřejných služeb, například školy či zdravotnická zařízení.

NWA1123-AC jim přináší potřebnou výkonnost a spolehlivý provoz spolu s dvoupásmovou technologií, která dále zvyšuje flexibilitu provozu a brání rychlému zastarání produktu. A přidáme-li ještě kompletní soubor funkcí třídy business, je zřejmé, že NWA1123-AC nabízí vynikající návratnost investice všem organizacím, které chtějí jak zaměstnancům, tak hostům poskytovat optimalizované připojení a s tím spojený komfort.”

Přechod na standard 802.11ac je dobrá příležitost pro partnery společnosti ZyXEL, dodává Martin Bratičák. „Přístupový bod NWA1123-AC uvádíme na trh přesně ve správnou dobu a očekáváme, že se velmi rychle stane jedním z nejprodávanějších. Zákazníci se na technologii 802.11ac začínají ptát a ZyXEL má na trhu bezdrátových technologií velké renomé, které se dále zvyšuje. Díky AP NWA1123-AC mohou prodejci společnosti ZyXEL uspokojit všechny potřeby svých zákazníků a vytvářet přidanou hodnotu tím, že jim pomohou s instalací a nasazením tohoto produktu. Jde o dobrou příležitost, která jim pomůže nejen s udržením stávajících zákazníků, ale také s hledáním nových obchodních příležitostí.”

Vzhledem ke svému diskrétnímu provedení, funkcím a podpoře napájení PoE je přístupový bod NWA1123-AC ideální volbou pro veřejné prostory v hotelích a zařízeních pro volný čas, státních úřadech, zdravotnických střediscích a školách či prodejnách a podnicích. Jelikož pracuje ve dvou kmitočtových pásmech, dokáže uspokojit potřeby uživatelů, kteří mají mobilní zařízení podporující Wi-Fi konektivitu standardů 802.11ac a 802.11n, tedy připojení v pásmu 5 GHz. Podpora několika virtuálních sítí LAN pak umožňuje nabízet segmentovanou konektivitu pro různé skupiny uživatelů, jako jsou zaměstnanci, zákazníci a hosté.

O společnosti ZyXEL Communications

Společnost ZyXEL Communications Corp., založená v roce 1989, je přední světová společnost v oboru síťových technologií, která nabízí inovativní a spolehlivá internetová řešení. Jako jeden z prvních výrobců modemů prošel ZyXEL řadou transformací v rychle se vyvíjejícím odvětví sítí. V současnosti je ZyXEL jednou z mála společností na světě, které dokáží nabídnout kompletní síťová řešení telekomunikačním operátorům, malým až středním podnikům i uživatelům v digitální domácnosti, a to v široké škále implementačních scénářů. K řešením pro telekomunikační společnosti patří zařízení pro ústředny (COE), zařízení v objektu zákazníka (CPE), síťová zařízení pro drátový i bezdrátový přístup či páteřní switche. Řešení pro malé a střední podniky i pro velké společnosti zahrnují unifikované bezpečnostní brány, LAN switche, WLAN a IP telefonii. K řešením pro digitální domácnost patří zařízení pro připojení k síti a multimediální řešení.