Samsung GALAXY ACE Style – cenově dostupný smartphone s OS Android 4.4 KitKat

Praha 14. dubna 2014 – Samsung Electronics Co., Ltd. představuje vylepšený model oblíbeného smartphonu GALAXY ACE, tentokrát s označením GALAXY ACE Style. Nabízí tak zábavu a osobitý design řady GALAXY s vylepšeným fotoaparátem a pokročilými funkcemi. (TZ)Ace Style_White_3

Zjednodušené uživatelské prostředí smartphonu Samsung GALAXY ACE Style s operačním systémem Android 4.4 KitKat je ideální pro mladé uživatele. Ve své výbavě má 1,2GHz dvoujádrový procesor zajišťující plynulý multitasking a rychlé spouštění aplikací, čtyřpalcový dotykový displej, 4GB vnitřní paměť a intuitivní dotykové uživatelské rozhraní Samsung TouchWiz Essence.

Novinka disponuje 5Mpix fotoaparátem, který se vyznačuje automatickým ostřením a VGA pro pořizování nezapomenutelných snímků určených k okamžitému sdílení. Funkce One Camera Preview umožňuje snadný přístup jak pro nahrávání videa, tak fotografování ve full HD kvalitě. GALAXY ACE Style má také nainstalovanou funkci ChatON, takže uživatelé mohou rychle a snadno sdílet obrázky a povídat si s přáteli.

Nový Samsung GALAXY ACE Style bude celosvětově dostupný v krémově bílém a tmavě šedém provedení. Prodej v České republice bude zahájen v průběhu května. Cena zatím nebyla zveřejněna

Technické specifikace Samsung GALAXY ACE Style:

Displej

4.0” WVGA TFT

Procesor

Dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz

Sítě

HSPA+ 21/5,76 900/2100

EDGE/GPRS 850/900/1800/1900

Paměť

512 MB (RAM) + 4 GB (interní paměť)

microSD (až 64 GB)

Fotoaparát / Blesk

5 Mpix + VGA

Konektivita

MicroUSB, USB 2.0, 3,5mm konektor pro sluchátka

Bezdrátová konektivita

BT 4.0, WiFib/g/n, NFC (UICC)

GPS

AGPS + GLONASS

Rozměry

121,2 x 62,7 x 10,65 mm

Kapacita baterie

1500 mAh

OS / Upgrade

Android 4.4 (KitKat)

Zprávy & SNS

ChatON, Google+

LBS

Google Maps (Turn-by-turn Navi.)

Ostatní služby a aplikace

Samsung Apps, S Planner

FM Radio

Audio

MP3/AAC/AAC+/eAAC+/AMR/WB-AMR/MIDI/SP-MIDI/OGG/FLAC

Video

MPEG4, H.263, H.264

nahrávání/přehrávání: 720p@30fps

Všechny funkce, vlastnosti, služby, aplikace, specifikace a další informace o produktech uvedených v tomto dokumentu, včetně, ale nikoli výhradně, výhod, designu, cen, komponentů, výkonu, dostupnosti a schopností výrobku mohou být změněny bez předchozího upozornění nebo závazků.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.