Synology představuje DiskStation DS414j

Taipei, Tchaj-wan – 29. dubna 2014, společnost Synology® dnes představila DiskStation DS414j, 4šachtový NAS server určený speciálně pro malé kanceláře a domácí uživatele pro efektivní správu, ochranu a sdílení dat. (TZ)

„Synology si klade za cíl přinášet firemním i domácím uživatelům cenově dostupné, ale zároveň robustní řešení pro ukládání dat a DS414j je bez pochyb ztělesněním tohoto cíle. Jako první z j-série přináší dvoujádrový procesor a rychlý USB 3.0 port čímž skutečně otvírá novou éru cenově dostupných NAS serverů,“ řekla Nicole Lin, produktová manažerka společnosti Synology Inc.

Poháněný dvoujádrovým 1,2 GHz procesorem přináší DS414j revoluční výkon ve své třídě: průměrnou rychlost čtení v prostředí Windows® 112 MB/s a 80 MB/s pro zápis. Funkce plovoucí desetinné čárky dále zvyšuje celkový výkon hlavního procesoru a je zvláště užitečná při zpracování miniatur fotografií. Navrženo s ohledem na energetickou úspornost, DS414j spotřebovává pouze 36,7 W v plném provozu a 8,5 W v režimu hibernace HDD. Kromě toho inteligentní systém proudění vzduchu a konstrukce pohlcující hluk zaručuje neobyčejně chladný a tichý chod ve srovnání s jeho PC protějšky.

DS414j běží na DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systému, který poskytuje paletu aplikací pro lepší produktivitu vaší práce, ale také úplně nový zážitek z multimédií. Synology bylo oceněno „PCmag Business Choice Award 2013“ a získalo nejvyšší hodnocení v každém parametru testu včetně spolehlivosti, celkové spokojenosti, hodnoty a šanci na další doporučení.

Pro více informací navštivte http://www.synology.com/cs-cz/products/overview/DS414j.

Dostupnost

Synology DiskStation DS414j je nyní celosvětově v prodeji.

Synology v kostce

Společnost Synology plně využívá výhod nejnovějších technologií, aby mohla poskytnout podnikům a domácím uživatelům spolehlivé a cenově dostupné způsoby centralizovaného ukládání dat, jednoduchého zálohování dat, sdílení a synchronizace souborů napříč různými platformami a přístupu k datům na cestách. Synology si klade za cíl dodávat výrobky s průkopnickými funkcemi a nejlepší zákaznickou podporou ve své třídě.