Synology představuje Embedded DataStation EDS14

Taipei, Tchaj–wan – 29. dubna 2014. Společnost Synology dnes uvedla Embedded DataStation EDS14, NAS server velikosti dlaně kombinující odolnost se spolehlivostí, který umožnuje nasazení pokročilých technologií společnosti Synology v celé řadě fyzický lokací. (TZ)

„Navržen pro přežití v extrémních podmínkách a prostředích je EDS14 odolný vůči vibracím a v souladu s průmyslovou teplotní odolností od -20 °C až 50 °C“ řekl Chad Chiang, produktový manažer Synology Inc. „Jeho konstrukce bez větráků a podpora vysokorychlostních SDXC UHS-1 SD karet či USB 3.0 dále doplňuje spolehlivost o výkon a kapacitu.“

Synology EDS14 je při rozměrech 125 mm x 125 mm x 31 mm o téměř 70% menší než běžný dvoudiskový NAS server a je tedy obzvláště vhodný do míst, kde je prostor hlavní výzvou. I přes svou velikost EDS14 nedělá kompromisy v oblasti spolehlivosti a díky dynamickému systému chlazení zaručuje dobré podmínky pro procesor v obtížných teplotních podmínkách.

Různé pracovní podmínky zahrnují i to, že EDS14 je schopen pracovat s rozdílným vstupním napětím od 7 do 24 V; je kompatibilní s PoE splittery a podporuje 3G/LTE. EDS14 dokonce přichází s několika možnostmi přichycení, včetně DIN lišt, a programovatelným napájením externích zařízení.

EDS14 nabízí rychlost stahování 111.7 MB/s ve Windows® prostředí. Díky zabudovaným duálním LAN portům s podporou funkce failover, je minimalizována doba výpadku v případě poruchy sítě a současně optimalizuje její zatížení.

Synology EDS14 je předinstalovaný s DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systémem, který poskytuje paletu aplikací pro lepší produktivitu vaší práce, ale také úplně nový zážitek z multimédií. Synology bylo oceněno „PCmag Business Choice Award 2013“ a získalo nejvyšší hodnocení v každém parametru testu včetně spolehlivosti, celkové spokojenosti, hodnoty a šanci na další doporučení.

Pro další informace prosím navštivte www.synology.com/cs-cz/products/overview/EDS14

Dostupnost

Synology Embedded DataStation EDS14 je nyní celosvětově v prodeji

Synology v kostce

Společnost Synology plně využívá výhod nejnovějších technologií, aby mohla poskytnout podnikům a domácím uživatelům spolehlivé a cenově dostupné způsoby centralizovaného ukládání dat, jednoduchého zálohování dat, sdílení a synchronizace souborů napříč různými platformami a přístupu k datům na cestách. Synology si klade za cíl dodávat výrobky s průkopnickými funkcemi a nejlepší zákaznickou podporou ve své třídě.