Acer představil nové notebooky Aspire E 14 a E 15 v různých barevných provedeních

Praha, 29. dubna 2014 ‒ Společnost Acer dnes představila notebooky Aspire Aspire E 14 a E 15 postavené na časem prověřených technologiích. Jsou ideální volbou pro ty uživatele, kteří vyžadují notebook pro vysokou každodenní produktivitu, informace a zábavu za přijatelnou cenu. Budou k dispozici v různých módních barvách pro zdůraznění osobnosti uživatelů.(TZ)

K dispozici jsou také všechny možné druhy displejů, které splní různé potřeby uživatelů. Na výběr je mezi dotykovými a nedotykovými, s Full HD nebo s HD rozlišením a s lesklým či matným povrchem.

Dotykové ovládání optimalizované pro větší produktivitu

Desetibodové dotykové ovládání* umožňuje uživatelům prostým klepnutím, přejetím nebo sevřením prstů rychle procházet jakýkoliv obsah. Snadné a plynulé ovládání doplňuje přesný touchpad, který podporuje šestici klíčových gest pro Windows 8.1. Také eliminuje nechtěné dotyky a pohyb kurzoru, má vylepšenou funkci pinch-to-zoom, plynulejší posuv a pohodlnější ovládání.

Chiclet klávesnice od Aceru nabízí hlubší stisk kláves a jejich dobré rozložení. Klávesy poskytují pevnou hmatovou zpětnou vazbu při zachování tichého chodu při psaní. Volitelná optická mechanika M-DISC Ready™ Drive* umožňuje zálohu až na 4,7GB M-DISC™ DVD disky pro bezpečné uložení dat na několik desetiletí. Tímto způsobem lze tedy chránit cenné fotografie, videa či jiná data. Technologie Zero Air Gap* zvyšuje kontrast displeje a zlepšuje viditelnost obrazu ve světlém prostředí nebo na přímém slunci.

Nevídaně snadná přenositelnost ve své třídě

Notebooky Acer Aspire E 14 a E 15 byly navrženy pro uživatele, kteří vyžadují snadnou přenositelnost, produktivní práci, zábavu, moderní vzhled a cenovou dostupnost. Oba notebooky poskytnou až sedmihodinovou výdrž na baterii a Aspire E 15 se zabudovanou optickou mechanikou patří mezi 15,6″ notebooky k nejtenčím.

S notebooky Aspire E 14 a E 15 mohou uživatelé využívat výhody toho, že budou mít správný obsah na jednom místě. Služba AcerCloud automaticky synchronizuje data napříč mnoha zařízeními, což znamená, že můžete sdílet informace mezi notebooky, chytrými telefony a tablety. AcerCloud umožňuje přístup ke vzdáleně uloženým fotografiím, hudebním souborům, videím a dokumentům přes internet. Pro vzdálený přístup k souborům odkudkoliv stačí jen kliknout na některou z ikon Acer Photo, Acer Media, Acer Docs nebo Acer Remote Files.

Promyšlené umístění portů na pravé a levé straně notebooků Aspire E 14 a E 15 přináší uživatelům pohodlné připojování periferií.

 

Senzační zábava s intenzivnějším multimediálním zážitkem

Notebook Aspire E 15 je certifikován pro komunikaci přes Skype a nabídne tak vysoce kvalitní IP telefonii (VoIP). Vestavěný digitální mikrofon a špičkové reproduktory se zvýrazněnými basy umožňují skutečně autentickou komunikaci přes Skype.

Notebooky Aspire E Series s operačním systémem Windows 8.1, až 16 GB paměti a až 1TB pevným diskem jsou osazeny dedikovanou grafikou Nvidia GeForce nebo AMD Radeon™ pro realističtější filmové i herní zážitky. Nejnovější procesory AMD nebo 4. generace procesorů Intel® Core™ poskytuje vyšší výkon a nižší spotřebu energie pro celodenní práci na notebooku.

Na volitelném Full HD LED displeji* jsou filmy, stejně jako ostatní multimediální obsah, živé a ostré, což je zárukou realistického filmového zážitku. Nebo lze také připojit notebook přes HDMI výstup k HD televizoru pro ještě větší obraz.

Uživatelé mají navíc na výběr mezi mnoha barevnými provedeními, které jim pomohou vyjádřit jejich individualitu. Notebooky Aspire E 14 (14″) jsou k dispozici v šesti barvách ‒ černé Piano Black, bílé Pearl White, měděné Glossy Copper, červené Ruby Red, modré Topaz Blue a zelené Jade Green ‒ s geometrickým vzorem na krytu. Notebooky Acer Aspire E 15 (15,6″) jsou zase k dispozici v pěti barevných provedeních ‒ černém Midnight Black, stříbrném Titanium Silver, hnědém Tiger’s Eye Brown, modrém Sapphire Blue a červeném Garnet Red, s elegantním strukturou s tenkými linkami.

 

O společnosti Acer

Společnost Acer byla založena v roce 1976 a zabývá se informačními a komunikačními technologiemi. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Ekologicky úsporný dodavatelský řetězec Aceru přináší produkty šetrné k životnímu prostředí – počítače, monitory, projektory, servery, tablety a chytré telefony. Všechno to jsou nástroje, které našim zákazníkům umožňují prozkoumávat až za hranicemi možností a získávat více zkušeností. Společnost Acer, která zaměstnává 8 000 lidí, je třetí největší firmou na světě vyrábějící notebooky (IDC 2012) a v roce 2012 dosáhly její tržby 14,7 miliard amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.

© 2014 Acer Inc. Všechna práva vyhrazena. Acer a logo Acer jsou registrované obchodní značky společnosti Acer Inc. Ostatní ochranné známky, registrované obchodní značky a/nebo servisní značky, které jsou vytištěny nebo uvedeny jiným způsobem, jsou majetkem příslušných vlastníků.