To nejlepší z CeBITu: Gigaset CL540

Nový Gigaset CL540 kombinuje osvědčenou kvalitu značky Gigaset, ergonomický tvar a moderní design. Ten, jak nasvědčuje i neoficiální název Dune, vychází z tvarů a barev, které najdeme v přírodě. Mezi jeho základní funkce patří mimo jiné hands-free v HSP kvalitě. (TZ)

Praha, 5. dubna 2014 – Charakteristickými znaky Gigaset CL540 Dune jsou harmonické linky ve tvaru písečné vlny a hladký bílý povrh s přehlednou klávesnicí. Tento nový přístroj byl představen na březnovém veletrhu CeBit v Německu. V těchto dnech přichází také do české distribuce.

„Model Dune odpovídá požadavkům dnešních poměrně náročných zákazníků. Ti chtějí volat s veškerým komfortem a přitom požadují od elektroniky v domácnosti originální design, který dokreslí styl jejich domova,“ říká ředitelka českého zastoupení Gigaset, Dana Budníková.

Přírodní inspirace

Dune nabízí vedle dnes již standardních propracovaných funkcí Gigaset také jedinečný designový koncept. Konstruktéři mysleli na každou drobnost. Ať už se jedná o samotný tvar inspirovaný přírodními scenériemi, elegantní materiál s perleťově bílým povrchem nebo jednotlivé detaily v luxusním provedení jako například navigační klávesa v barvě mědi.

„Příroda se formovala do své současné podoby neustále po tisíce let. V každodenním životě tuto tvarovou vytříbenost často přijímáme. Nyní jsme se tuto evolucí potvrzenou dokonalost pokusili přenést do vzhledu našeho telefonu,“ vysvětluje Maik Brockmann, CSO Gigset AG.

Uváděli jsme, že Dune se může pochlubit pro Gigaset standardními prvky. Mezi ně patří například adresář na 200 položek s možností uložení tří kontaktů ke každé, vlastní nastavení spořiče obrazovky nebo dětskou chůvičku a integrovaný alarm, kalendář nebo funkci k připomenutí narozenin. Gigaset je samozřejmě známý 320 hodinovou výdrží baterie v módu standby a čtrnácti hodinovou v případě hovoru. Doporučená maloobchodní cena je 1990 Kč včetně DPH.

O společnosti Gigaset

Gigaset AG, Mnichov, je společnost mezinárodně operující v oblasti komunikačních technologií. Firma je lídrem na evropském trhu DECT telefonů. Zaměstnává 1400 lidí a je přítomná na trzích 70 zemí. Celosvětově zastává druhou pozici mezi dodavateli telefonních přístrojů. Akcie společnosti Gigaset AG jsou obchodovány na Frankfurtské burze pod symbolem “GS” (ISIN: DE0005156004).

Více o Gigaset: www.gigaset.com/cz