Advokátní kancelář Matzner et al se s FYI Prague zaměří na media relations

TISKOVÁ ZPRÁVA | Praha 7. května 2014 – Pražská advokátní kancelář Matzner et al posiluje své public relations aktivity. Podle jejího zakladatele JUDr. Jiřího Matznera, PhD., LLM se v první fázi zaměří především na prohloubení vztahů se zástupci médií, pro které se chce stát odborným partnerem. Komplexní media relations servis pro ni zajistí agentura FYI Prague. (TZ)

„V současné době jsme svědky rozsáhlé proměny celého IT odvětví,“ míní Jiří Matzner, ředitel advokátní kanceláře Matzner et al. „Globalizace služeb, včetně stále vyšší obliby cloudových řešení, vytváří spolu se změnami legislativy ne zcela přehledné prostředí. Zástupcům médií rádi nabídneme naši odbornost v podobě komentářů a konzultací, abychom přispěli k celkovému zlepšení orientace na celém trhu.“

Jiří Matzner působí již třináctým rokem na IT trhu jako legal a business advisor a je dlouholetým konzultantem společnosti Oracle. Kromě toho je specialistou na autorské a trestní právo. Jeho právní kancelář Matzner et al poskytuje kompletní právní servis s akcentací trestního, vlastnického, rodinného a obchodního práva.

O FYI Prague

PR a marketingová agentura FYI Prague se zaměřuje na media relations aktivity, branding a special affairs. Specializuje se především na segment IT/TELCO, e-commerce a další technologie. Mezi její aktuální klienty patří T-Systems, TOKOZ, Slevín, Inveo nebo Neogenia.