Ness rozšiřuje svou podporu dětem, jeho novým projektem je Bikeclinic Cup

Praha – 12. května 2014 – Ness Czech, s.r.o., globální poskytovatel komplexních řešení a business služeb v oblasti informačních technologií, prohlubuje svou společenskou odpovědnost v oblasti projektů zaměřených na pomoc dětem. Jeho novou aktivitou v tomto směru je podpora cyklistických závodů pro děti s názvem Bikeclinic Cup 2014. Ty se budou konat od dubna do září na zábavných, profesionálně připravených a bezpečných tratích po celé České republice. (TZ)

„Snažíme se pomáhat všem potřebným dětem, ať už v oblasti běžného každodenního života, nebo jejich zájmů a volnočasových aktivit. Proto jsme se letos rozhodli podpořit neoficiální mistrovství ČR v dětské cyklistice, na kterém si své dovednosti mohou vyzkoušet mladí cyklisté ve věku od 1 do 16 roků. A jsme velmi rádi, že je o ně ze strany veřejnosti zájem. Hned první závody přilákaly každý bezmála stovku dětských závodníků,“ říká Hana Součková, marketingová ředitelka Ness Technologies. „Každý závodník si odnesl medaili a diplom, pro vítěze byly připraveny putovní dresy a další ceny,“ dodává Součková.

Ness kromě toho nadále podporuje také dětský domov v Černé Vodě. Pro děti připravuje tři tematické víkendy, které proběhnou během letošního roku. Kromě organizace společných akcí Ness pokračuje i v pravidelných sbírkách oblečení. Součástí podpory starších dětí jsou i pravidelné prázdninové praxe, které probíhají přímo ve společnosti Ness a pomáhají dospívajícím získat první pracovní zkušenosti.

O Ness Technologies

Společnost Ness Technologies je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků – softwarové inženýrství, systémovou integraci, vývoj aplikací, poradenství a distribuci software. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Se 7000 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb. Tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám. Více na www.ness.com/cz