Paměti HyperX podporují nové procesory a chipset Intel

Praha, Česká republika – 12. května 2014 – HyperX®, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila, že tři její produktové řady pamětí FURY, Genesis a Predator nabízejí sérii dvoukanálových sad, které jsou kompatibilní s novými procesory Intel® Core™ i5 a i7 čtvrté generace a s chipsetem Intel 9. Divize HyperX při jejich vývoji úzce spolupracovala s partnery z řad předních výrobců základních desek, aby byla zaručena kompatibilita a nejvyšší výkon. (TZ)

Paměti HyperX kompatibilní s nejnovější platformou Intel jsou k dispozici s taktem od 1333 MHz do 2800 MHz a v nejrůznějších kombinacích od 8 GB do 32 GB v sadách se dvěma nebo čtyřmi moduly. Úplný seznam dvoukanálových kompatibilních sad je k dispozici zde. Paměti HyperX jsou stoprocentně testovány, vztahuje se na ně doživotní záruka, mají bezplatnou technickou podporu a vyznačují se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR3, SSD disky, USB flash disky a náhlavní sady. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game ShowChina JoyDreamHackgamescom a PAX.

Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

Další informace o HyperX můžete najít zde:

YouTube:      http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook:     http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Twitter:         http://twitter.com/hyperx

LinkedIn:      http://www.linkedin.com/company/164609?trk=tyah

Google+:       https://plus.google.com/u/0/+kingston/posts

 

O divizi HyperX

HyperX® je divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. Divize HyperX byla založena v roce 2002 a má sídlo v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na telefonním čísle +44 (0)1932 738888 nebo na internetové adrese www.kingston.com/us/memory/hyperx.