Deloitte se stal implementačním partnerem společnosti hybris software

New York/Praha, 12. května 2014 – Společnost Deloitte se stala globálním implementačním partnerem společnosti hybris software, patřící pod společnost SAP. Společnost hybris software je nejrychleji rostoucím poskytovatelem obchodních platforem a společně s firmou Deloitte nyní  nabízí pokročilý systém pro zapojení zákazníků a pro spolupráci v modelu B2B na nejvyšší možné úrovni.    (TZ)

„Společnost Deloitte vychází z tříleté zkušenosti s implementací softwaru hybris. Formální stvrzení spolupráce společnosti Deloitte s SAP hybris přinese klientům nejen skvělou dostupnost díky celosvětové přítomnosti firmy Deloitte, ale také možnost využití jejích schopností v oblasti studiových návrhů a rozsáhlých oborových znalostí na poli B2B a B2C vztahů. Spojenectví dále rozvine potenciál softwaru hybris vytvářet a udržovat vysokou hodnotu podniku v rychle se měnícím prostředí,“ uvedl Petr Viktora, partner v oddělení ICT poradenství společnosti Deloitte.

Podepsaná dohoda formálně navazuje na spolupráci na proběhlých implementačních projektech v České republice a střední Evropě, odkazuje na projekty s globální působností expertů Deloitte a prohlubuje začlenění České republiky do globální sítě Deloitte Digital.  „V budoucnosti směřujeme k dobudování kompetenčního centra pro celý region střední Evropy,“ dodal Petr Viktora.

„Elektronické obchodování je motorem ekonomiky, díky akvizici společnosti hybris můžeme našim zákazníkům nabídnout to nejlepší e-commerce řešení, které je v současnosti dostupné. A zájem našich zákazníků v Česku napovídá, že si to uvědomují,“ řekl Roman Knap, generální ředitel SAP ČR. „Deloitte je pro nás zárukou, že zákazníci dostanou i podpůrné služby na vysoké úrovni,“ dodal Roman Knap.

O softwaru hybris

Společnost hybris software,  patřící pod SAP, pomáhá podnikatelům po celém světě prodávat více zboží, služeb a digitálního obsahu prostřednictvím každého dostupného styčného bodu, kanálu či zařízení. Společnost hybris je dodavatelem produktu OmniCommerceTM, nejmodernějšího datového managementu pro obchod a unifikované obchodní procesy, díky kterému mají podniky ucelený přehled o svých zákaznících, výrobcích a objednávkách, zatímco zákazníci mají ucelený obraz o podniku. Vícekanálový software od hybris stojí na jediné platformě s otevřenými standardy, jejímž primárním zaměřením je podpora neomezené inovace, efektivní procesy k dosažení nejlepší TCO a schopnost rozšiřování a růstu tak, aby pro společnosti představovala bezkonkurenčně nejvyhledávanější platformu. Obě firmy s vedoucím postavením v oblasti analytiky daného odvětvi považují společnost hybris za „číslo jedna“ ve svém oboru a řadí její obchodní platformu mezi dva až tři nejlepší produkty tohoto druhu dostupné na trhu. Software je totiž dostupný na místě, na požádání a představuje hostitele s dobrým managementem, čímž poskytuje firmám jakékoli velikosti maximální flexibilitu.

O praxi společnosti Deloitte pro SAP řešení

Společnosti Deloitte se všeobecně přisuzuje vůdčí pozice v poskytování strategie a implementačních služeb, včetně podpory pro SAP řešení. Celosvětově má přes 11 000 odborníků dodávajících SAP řešení ve více než 135 zemích světa. SAP i všechna loga SAP jsou obchodními značkami nebo registrovanými obchodními značkami společnosti SAP AG v Německu a dalších zemích po celém světě. Veškerá další zmíněná jména produktů a služeb jsou obchodními značkami příslušných společností.