Kyocera představuje čtyři nové barevné multifunkce ECOSYS A4

Barevný tisk se stal pro podniky v dnešním konkurenčním prostředí nepostradatelným – každá firma jej dnes používá jak pro externí, tak i pro interní komunikaci. V mnoha případech to však způsobuje zvýšení nákladů na tisk dokumentů, které si mnoho organizací nemůže dovolit. Řešením jsou úsporné multifunkce Kyocera ECOSYS s mimořádně nízkými náklady na vytištění jedné strany. (TZ)

Nová A4 multifunkční zařízení Kyocera, založená na unikátní technologii ECOSYS, tisknou rychlostí 26 stránek za minutu, mají životnost až 600 tisíc vytištěných stránek a toner stačí vyměnit až po vytištění 7 tisíc černobílých a 5 tisích barevných stránek.  Nové modely – ECOSYS M6026cdn, M6526cdn, M6026cidn a M6526cidn – přinášejí vysokou kvalitu barevného tisku a nabízí mimořádně nízké náklady na vytištění jedné strany. Černobílý tisk vychází na 0,36 Kč / A4 * a barevný na 2,07 Kč / A4 *.

Nové multifunkce ECOSYS M6026cidn a M6526cidn jsou navíc vybaveny platformou  HyPAS™  (Hybrid Platform for Advanced Solutions), která  umožňuje vícestupňové procesy. Ty jsou sloučeny do řešení na jedno kliknutí, což zjednodušuje provoz zařízení. Jednou z HyPAS aplikací, která je k dispozici, je zabezpečené tiskové řešení MyQ, které umožňuje firmám kontrolovat a sledovat výstup dokumentů, a šetřit tak tiskové náklady. MyQ také chrání důvěrnost tištěných dat, umožňuje snadné přepínání mezi různými jazyky a optimalizuje workflow faxových a scanovaných dokumentů.

Široký sortiment úsporných funkcí

Kromě komponent a spotřebního materiálu s dlouhou životností nabízejí nová multifunkční zařízení Kyocera ECOSYS mnoho způsobů, jak ušetřit náklady vymezením výstupního dokumentu. Přístup k zařízení lze ovládat pomocí specifických kódů jednotlivých firemních oddělení, což umožňuje kopírovat a tisknout pouze oprávněným uživatelům. Navíc limity kopírování a tisku mohou být definovány na jednotlivé uživatele s vyhrazeným vymezením pro barvu. Ovladač KX umožňuje vytváření tiskových profilů založených na aplikaci, např. oboustranný černobílý tisk pro specifické aplikace na PC.

Vestavěná duplexní jednotka šetří firmám peníze snížením spotřeby papíru a optimalizací jejich využití. Duplexní barevné skenování při použití standardního dokument procesoru pro 50 listů přináší také velkou úsporu. Přechodem z papírového na digitální workflow je sdílení a archivace dokumentů mnohem jednodušší a rychlejší. Naskenované dokumenty je možné zasílat na e-mailové adresy, do síťových složek a současně faxovat pomocí několika stisků kláves, a tak se vyhnout těžkopádnému, drahému a neefektivnímu procesu sdílení a oběhu papírových informací a archivaci dokumentů.

Spotřeba elektrické energie u modelů ECOSYS M6026cdn a M6526cdn, M6026cidn a M6526cidn byla ve srovnání s jejich předchůdci snížena až o 34 %.

Zvýšení produktivity práce

Maximální vstupní kapacita papíru nových multifunkcí včetně volitelných doplňků činí 1300 listů, díky čemuž je možné zajistit takřka nepřetržité kopírování a tisk. Také rychlý procesor PowerPC 465S – 667MHz umožňuje krátké zahřívání a tisk první kopie, vysoká rychlost motoru zkracuje čekací dobu na minimum. Vysoký standard přídavných zařízení a standardní paměť 1024MB  usnadňuje práci při zpracování i těch největších dokumentů.

Maki Nagao, produktová manažerka společnosti KYOCERA Document Solutions Europe, říká: „Modely ECOSYS M6026cdn a M6526cdn spojují to nejlepší z obou světů – oceňovanou efektivitu našich barevných tiskáren ECOSYS A4 a proslulou uživatelskou přívětivost našich A4 černobílých multifunkčních zařízení. Výsledkem je kompaktní, snadno ovladatelné, spolehlivé a produktivní A4 barevné multifunkční zařízení s vedoucím postavením na trhu v nákladech za stránku. Tyto tiskárny, stejně tak jako HyPAS multifunkční zařízení ECOSYS M6026cidn a M6526cidn, jsou ideální pro malé pracovní skupiny, které preferují nízké náklady a ohleduplné chování k životnímu prostředí”.

* Orientační údaj bez DPH zahrnující všechny náklady na černobílý tisk při 6% krytí.

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.