Nový AVM FRITZ!Fon C4 s bohatou nabídkou funkcí pro telefonování, Internet a multimédia

Společnost AVM GmbH je nejúspěšnějším evropským výrobcem koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV s pokrytím celé domácnosti či kanceláře. (TZ)

Nosnými produkty AVM jsou zařízení pro rychlý přístup k Internetu řady FRITZ!Box, které poskytují rovněž celou řadu dalších funkcí vhodných pro domácnosti a menší firmy. K nim patří i řešení pro vysoce kvalitní IP telefonii s podporou bezdrátových přístrojů DECT.

Pro výše zmíněnou hlasovou komunikaci jsou určeny multifunkční telefonní přístroje řady AVM FRITZ!Fon. Ty v sobě kombinují bezdrátový DECT telefon s bohatou sadou funkcí spolu s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii a komfortní integraci telefonních a internetových služeb. Mezi další funkce tak patří například příjem e-mailů, prohlížení obsahu ve formátu RSS a přehrávání hudby.

Nejnovějším DECT telefonním přístrojem je FRITZ!Fon C4, který je vybaven kvalitním barevným displejem s rozlišením 240 x 320 bodů, díky němuž je možné mnohem komfortněji pracovat s telefonním seznamem a všemi dalšími doplňkovými funkcemi pro Internet a multimédia. Užitečným doplňkem je i konektor pro připojení stereo sluchátek. Stejně jako u všech dalších DECT přístrojů AVM je bezdrátový přenos šifrován.

FRITZ!Fon C4 je dále vybaven režimem Eco Mode, který nejen šetří energii ale především prodlužuje provozní dobu přístroje na jedno nabití baterie. Citlivý senzor jasu sám reguluje úroveň podsvícení displeje i klávesnice a pohybový senzor automaticky zapne přístroj, když ho uchopíte do ruky.

Pro větší pokrytí DECT bezdrátového signálu je k dispozici doplňkové zařízení FRITZ!DECT Repeater 100, které stačí jednoduše zapojit do elektrické zásuvky. FRITZ!DECT Repeater 100 je kompatibilní s DECT přístroji dalších výrobců, pokud podporují příslušné standardy (GAP). K jednomu zařízení FRITZ!Box lze připojit až šest DECT telefonů a repeaterů.

K velké popularitě zařízení AVM značnou měrou přispívá skutečnost, že firma klade mimořádný důraz na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM.

Více informací o zařízeních řady AVM FRITZ! můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/gesto-communications-kategorie-koncova-zarizeni-avm-pro-broadband-pripojeni-k-internetu.htm

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.