Samsung představuje pro svoje nejvyšší modelové řady domácích spotřebičů službu Premium Servis

Praha, 13. května 2014 – Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak v rámci svých nadstandardních služeb pro české zákazníky spustí od 19. května tohoto roku službu Premium Servis. Zákazníci tak mají při zakoupení vybraných prémiových produktových řad televizí, praček či chladniček Samsung možnost využít nadstandardních služeb. Cílem je ulehčit zákazníkům od zapojování nových spotřebičů do elektrické sítě a přívodu vody, které za ně udělají odborně kvalifikovaní technici společnosti Samsung. Služba je k dispozici ve vybraných prodejnách s elektronikou, kde se zákazníci dozvědí o rozsahu služby a způsobu jejího objednání. (TZ)

Při zakoupení televizoru zahrnuje služba kromě vybalení a připojení do elektrické sítě také kompletní zapojení do periferních zařízení, jako jsou například satelitní přijímače či přehrávače různých médií, nebo i připojení na bezdrátovou domácí síť. Stejný komfort bude k dispozici i v případě, že zákazník vlastní Samsung příslušenství k televizoru, jako například Evolution Kit, kameru nebo klávesnici. Samozřejmostí je naladění televizních programů podle přání uživatele a prezentace veškerých potřebných funkcí produktu. Pokud si zákazník pořídí nástěnný držák pro televizor, zajistí pracovníci společnosti Samsung odbornou montáž a následné zavěšení televizoru.

Ten, kdo zakoupí novou vybranou prémiovou Samsung chladničku, bude mu dovezena
a nainstalována na požadované místo, zapojena do elektrické sítě a k přívodu vody. Technici společnosti Samsung ochotně provedou i základní nastavení chladničky, předvedou veškeré funkce a přidají doporučení pro správné používání.

Službu mají možnost využít rovněž majitelé nových vybraných prémiových Samsung praček. Kromě základních úkonů bude provedena také úvodní kalibrace a test pračky. Součástí je i v tomto případě předvedení funkcí pračky a doporučení pro pohodlné používání.

V rámci služby Samsung Premium Servis je k dispozici i možnost odvozu starého spotřebiče za účelem jeho odborné ekologické likvidace.

Informace o vybraných prémiových produktech a prodejnách, u kterých je možné využít službu Samsung Premium Servis, najdou zákazníci na stránkách www.samsung.com/cz/premiumservis.

 

Přehled prémiových produktů:

Samsung pračky – nová řada WW

WW10H9600EW/EO

WW12H8400EW/LE

WW80H7410EW/LE

Samsung chladničky – Food Showcase a Frenchdoor se SodaStreamem

RH57H90707F/EO

RH57H90507F/EO

RH57H8030SL/EO

RF24HSESBSR/EG

Samsung prohnuté UHD televizory

UE55HU8500

UE65HU8500

UE78HU8500

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.