Vychází tři skvělé hry – Mario Kart 8, Watch Dogs a 3DS Kirby Triple Delu

Květen je opravdu měsícem her. Dovolte nám Vás informovat o třech novinkách z našeho portfolia, které uvádíme na český trh a které by neměly vaší pozornosti. (TZ)

Mario Kart 8

Společnost Nintendo vydává na konzoli WiiU zbrusu nový díl kultovních závodů Mario Kart 8.

Celosvětová populace hráčů se tak dočká nejen nových závodů s oblíbenými postavičkami ze světa slavného údržbáře Maria, ale současně si vychutná nová dobrodružství postavy, která je tady s námi nepřetržitě již od roku 1981.

Video ze hry najdete zde.

Mario Kart je značka, je to symbol naprosto strhujících závodů ze světa Nintenda. Osmý díl přinese mnoho novinek, které z novinky dělají ještě zábavnější adrenalinovou jízdu, která je určena všem věkovým skupinám. Mario Kart 8 navíc přichází s vlastním televizní kanálem! Na tomto kanálu ve hře mohou hráči prohlížet nejdůležitější záznamy ze svých závodů – dokonce s možností přetočení a zpomaleného přehrávání. Závodníci, kteří by se chtěli učit se od druhých, můžou sledovat záznamy nejpopulárnějších videí z celého světa přes Mario Kart TV a mohou k nim i přidávat komentáře. Novinka vychází již 30. května a výhradně na WiiU

Watch Dogs

Ve hře Watch Dogs se ujímáte role Aidena Pearce, brilantního hackera, jehož kriminální minulost mu zapříčinila rodinnou tragédii. Na lovu těch, kteří ublížili jeho rodině, budou moci hráči sledovat a hackovat nepřátele prostřednictvím manipulace se vším, co je napojeno na městský informační systém ctOS. Ten ovládá téměř celou chicagskou infrastrukturu a je klíčem k detailním informacím o všech obyvatelích metropole. Hráči budou mít přístup ke všudypřítomným kamerám a osobním informacím. Budou moci ovládat semafory a veřejnou dopravu, čímž se dokáží zbavit pronásledování. Watch Dogs vám zkrátka umožní využít celé Chicago jako zbraň absolutní pomsty, kterou můžete provést ve svém stylu. Open-world akce Watch Dogs vychází 27. května s českými titulky (kromě verze pro Wii U) na PlayStationu 3, PlayStationu 4, Xbox 360, Xbox One a PC.

Informace o hře Watch Dogs můžete sledovat i na:

https://www.facebook.com/watchdogscze

3DS Kirby Triple Deluxe

Kirby je zpět ve hře Kirby: Triple Deluxe pro rodinu konzolí Nintendo 3DS! Objevte nová prostředí, řešte rébusy a uhýbejte nepřátelům. Dávejte si ale pozor, protože přátelé na vás číhají na každém rohu! Ve hře můžete také spolknout kouzelné ovoce, které odkryje skutečný potenciál Kirbyho. Tato schopnost pod názvem Hypernova vám umožní spolykat daleko vetší předměty a odstranit tak větší překážky, které vám stojí v cestě!

Můžete se těšit také na dva nové módy! Kirby Fighters mód vám umožní bojovat až proti čtyřem hráčům. 2D beat ‘em up vám umožní otestovat která kopírovací schopnost je nejlepší v boji. Dále je zde Dedede’s Drum Dash, který vám umožní skákat v rytmu Kirbyho muziky a zároveň sbírat mince. To vše ve hře Kirby: Triple Deluxe, která vychází na Nintendo 3DS!

Více informací naleznete na https://www.facebook.com/nintendoclubcz

O ConQuest entertainment

ConQuest entertainment a.s. je výhradním distributorem herních konzolí od Nintenda, jakými jsou v současné době Wii, Wii U, Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL, pro český trh. Dále se zabývá distribucí her jak pro Nintendo platformy, tak pro Play Station 3 a Xbox_360 od nejznámějších vydavatelů – Ubisoft, Codemasters, THQ, Sega a mnoho dalších. Distribuuje rovněž herní tituly největšího světového vydavatele her, Electronic Arts, který se na trhu objevil s takovými hity jako např. NHL, Need for Speed a FIFA. ConQuest entertainment a.s. je také autorizovaným distributorem značky Carrera, největšího světového výrobce autodráh, vrtulníků a letadel na dálkové ovládání značky Silverlit a tanků na dálkové ovládání od společnosti VS Tank. Více informací naleznete na www.cqe.cz.