Všechny aplikace Lipa Learning ZDARMA!!

Lipa Learning s.r.o., česká společnost zabývající se vývojem zábavných vzdělávacích aplikací pro děti v rané fázi učení, oznamuje zásadní aktualizaci jejího inovativního a pečetí kidSAFE© certifikovaného ekosystému předškolního mobilního vzdělávání. Aktualizace potěší všechny její současné i budoucí uživatele. (TZ)

Na oslavu uvedení zcela nové verze rodičovské aplikace LIPA GATEWAY, je nyní celý Lipa systém předškolního vzdělávání hrou ke stažení zcela ZDARMA.

Spolu s vydáním rodičovské aplikace Lipa Gateway společnost představuje ještě čtyři nové hry. Ve výukové větvi Věda přibyla aplikace Lipa Knight, Lipa Mole a Lipa Scrabblis se stávají posilou výukové jazykové složky. Lipa Splash představuje kreativním přístup k výuce matematiky.

Cílem společnosti Lipa Learning je uspokojení veškerých potřeb předškolního vzdělávání. Společnost chce především zábavným způsobem podpořit rozvoj v pěti oblastech: kreativitě, matematice, vědě, jazyku a v základních dovednostech.

Jan Modrák | Vedoucí her

„Naše rozhodnutí o provedení zásadních a rozsáhlých změn ve světě vzdělávání z nás dělá výjimečnou společnost a odlišuje nás od klasických vývojářů. Lipa není jen vývojář. Jsme tvůrci nové strategie v předškolním vzdělávání založené na rozsáhlých výzkumech a bohatých zkušenostech, díky nimž víme, co dítě v tomto věku potřebuje.“

Lipa aplikace jsou založeny na interaktivním vzdělávacím programu vytvořeným na základě vzdělávacích systémů po celém světě. Aplikace Lipa Gateway slouží jako domov a brána ke všem Lipa aplikacím.

Lipa Gateway představuje nový interaktivní Lipa Learning strom, který roste a organicky se vyvíjí stejným tempem jako dítě, které aplikace hraje. Aplikace nabízí možnost vytvořit dítěti vlastní profil a sledovat tak jeho vývoj po celou dobu vzdělávacího dobrodružství. Poskytne Vám zpětnou vazbu o tom, co dítě hraje teď, co se naučilo a jakou aplikaci by mělo hrát dál.

Rodičovská aplikace Lipa Gateway také představuje velmi zajímavý systém Lipa pointů (bodů), který dramaticky mění zážitek z učení jak pro rodiče, tak pro dítě. Lipa body dítě získává na začátku a na konci hry, a rovněž za úspěšné splnění úrovně. Lipa body jsou k dispozici ve všech oblíbených Lipa aplikacích. Lipa Gateway také umožňuje vytváření více dětských profilů tak, aby se každé dítě mohlo rozvíjet svým tempem a získávat své body, i v případě použití stejného zařízení.

Ian Hook | vedoucí vzdělávání

„Konkurenty, kteří se zaměřují na zábavní segment, je nyní přesycený celý trh, ale obsah vzdělávacích komponentů je opravdu minimální. Naše řešení nabízí to nejlepší z obojího. S pomocí využití potenciálu nejlepších stávajících technologií na trhu, vyváženou kompozicí zábavy a vzdělávacích prvků, – v kombinaci s osnovami organického celosvětového předškolního vzdělávání -, poskytujeme rodičům, na rozdíl od většiny našich konkurentů, skutečné hodnoty.“

Kromě aplikace Lipa Gateway společnost v současné době nabízí 11 vzdělávacích aplikací. Produkty společnosti Lipa Learning spojují zábavu a vzdělávání založené na konceptu myšlení vyššího řádu (Higher Order Thinking) s důrazem na využitelnost naučených dovedností ve “skutečném” světě i po odložení tabletu. Společnost si dala za cíl, s pomocí svého přístupu k předškolnímu vzdělávání ve světě třetího tisíciletí, přispět k rozvinutí celoživotní lásky k učení.

 

Lipa Learning. Together we can change education.

Soukromá Česká společností založená v prosinci roku 2012. Sídlí v Praze, v České republice, ale prostřednictvím poradců a spolupracovníků je zastoupena v Kalifornii. Společnost je držitelem mezinárodního ocenění za jedinečný přístup ke hrám založeným na učení a všechny její aplikace – včetně rodičovské – jsou také hrdým držitelem certifikátu kidsSAFE©.

Media kontakt: kristyna.rakovska@lipalearning.com

Pro více informací navštivte LipaLearning.com, nebo si společnost přidejte na Facebooku a žádná novinka vám již neunikne.