Monitory Acer V6 obdržely na veletrhu Computex ocenění Best Choice Green ICT

Praha, 2. června 2014 – Monitory Acer V6, které jsou vyrobeny z materiálů recyklovaných  zákazníky (PCR) byly vybrány pro udělení ocenění Best Choice Green ICT na veletrhu Computex 2014. Tyto monitory s LED podsvícením a funkcemi pro úsporu energie byly navrženy pro podnikání, vládní účely a oblast vzdělávání a byly nedávno oceněny medailí SEAD Global Efficiency Medal. (TZ)

Monitory Acer V6 jsou vybaveny Full HD displejem s technologiemi Acer eColor a ComfyView pro pestrobarevný, jasný obraz a redukci odlesků. Tyto LCD displeje s LED podsvícením jsou k dispozici v bílém nebo černém barevném provedení(1), spotřebovávají minimum energie a panely byly vyrobeny bez použití rtuti a arsenu. Více než 13 %  z celkové hmotnosti plastů je vyrobeno z recyklovaného PCR ABS plastu, což pomáhá ušetřit přírodní zdroje. Za své chytré, ergonomické a ekologické konstrukční detaily tyto monitory a obdržely certifikáty ENERGY STAR® a TCO Certified.

Monitory Acer V6 získaly hned několik ocenění. Byla jim udělena medaile 2014 Global Efficiency Medal (podle zemí a velikosti displeje) za celosvětově nejúspornější počítačový monitor, a to iniciativou Super-efficient Equipment and Appliance Deployment (SEAD). Také obdržely Taiwan Green Mark a jsou certifikovány podle programu China Energy Conservation Program (CECP).

Ocenění Best Choice Award je jedno z vyznamenáních prezentovaných na druhém největším veletrhu informačních a komunikačních technologií (ICT) na světě (největším v Asii a v Tichomoří) — COMPUTEX TAIPEI. Ocenění získají nejlepší celosvětově dostupné tchajwanské ICT produkty. Hlavními hodnotícími kritérii je funkcionalita, inovace a tržní potenciál. Udělování ocenění, které slouží i jako stimulant pro větší kreativitu, bylo zahájeno v roce 2002.

Oceněné produkty budou představeny v pavilonu Best Choice Award Pavilion (1. patro) v průběhu konání veletrhu Computex v pavilonu TWTC Nangkang Exhibition Hall, od 3. do 7. června.

Navštivte stánek společnosti Acer na Computexu v pavilonu TWTC Nangkang Exhibition Hall 4F, M0810.

O společnosti Acer

Společnost Acer, která se zabývá hardwarem, softwarem a službami, byla založena již v roce 1976. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Mezi nabízené produkty společnosti Acer patří počítače, monitory, projektory, servery, tablety a chytré telefony. Všechno to jsou nástroje, které našim zákazníkům umožňují prozkoumávat až za hranice možností a získávat více zkušeností. Společnost Acer, která zaměstnává 7 500 lidí, je čtvrtou největší firmou na světě vyrábějící počítače (IDC 2013) a v roce 2013 dosáhly její tržby 12,02 miliardy amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.