Do Chorvatska bez rizika? Přes web!

(Praha 19. 6. 2014) – Nejoblíbenější zahraniční destinací „dovolenkujících“ se Čechů je již tradičně Chorvatsko. Pojišťovna VZP proto před začátkem letní sezóny spustila mikrostránku chorvatsko-bez-rizika.cz propagující online prodej cestovního pojištění. (TZ)

„Češi si často neuvědomují, že i když je Chorvatsko členem Evropské unie, nelze spoléhat jenom na Evropský průkaz zdravotního pojištění. Ve většině států se za lékařské ošetření platí minimálně spoluúčast,“ vysvětluje Halina Trsková, obchodní ředitelka Pojišťovny VZP.

Pojištění přes internet PVZP podpořila také atraktivní spotřebitelskou soutěží o zájezd podle vlastního výběru v hodnotě 50.000,- korun a dalších třicet pětisetkorunových poukazů na nákup v prodejnách se sportovním vybavením Hervis.

Novou mikrostránku Pojišťovna VZP podpoří mimo jiné online kampaní. Realizace webu je dílem společnosti HPCG.

Pojišťovna VZP, a. s. je univerzální životní pojišťovna. Od roku 1994 fungovala na trhu jako součást VZP ČR, po vstupu Česka do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění, komerční zdravotní pojištění, zdravotní pojištění cizinců a další pojistné produkty. Jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. Ke konci roku 2013 dosáhla předpisu pojistného ve výši 387,8 mil. Kč. V roce 2014 navýšila svůj kapitál na 253 mil. Kč. Více informací o PVZP najdete na www.pvzp.cz.