Tým české pobočky Skype posílil Adrian Potra. Nastoupil na pozici Engineering Director

Praha, 3. července 2014 – Tým české pobočky Skype posílil Adrian Potra, který nastoupil na pozici Engineering Director. Adrian příchází do Prahy ze Seattlu, kde pracoval v jedné z poboček společnosti Facebook. Zde řídil vývoj produktu Facebook Messenger a aplikace Facebook pro operační systém Android. Ve Skype bude Adrian zodpovědný za řízení početného týmu vývojových inženýrů, pracujících na komunikačních produktech s celosvětovým dopadem. (TZ)

Před svým působením ve Facebooku strávil Adrian celých 14 let  ve společnosti Microsoft. Zde naposledy působil na postu Principal Development Manager přímo v centrále společnosti v americkém Redmondu. Práci v americké pobočce Microsoftu získal na základě výborných studijních výsledků ihned po ukončení studií na Technické univerzitě v Rumunsku.

Adrianovi je 41 let a je ženatý.

O Skype

Skype je softwarová společnost, založená v roce 2003, která se během necelých deseti let své existence stala jedním ze světových lídrů v oblastí komunikačního softwaru. Jejím cílem je bourat hranice v komunikaci napříč celým světem. Nabízí zdarma služby messagingu, video přenosů a hlasových hovorů a to zcela zdarma. V roce 2011 se stal Skype divizí společnosti Microsoft. Skype je možné stáhnout zdarma do počítačů, mobilů a tabletů bezplatně nawww.skype.com.

Pro novinky o produktu  Skype navštivte Blog: http://blogs.skype.com, 
Twitter: twitter.com/skype, nebo Facebook: www.facebook.com/skype.