Na trh český trh vstupuje Dual SIM verze vlajkové lodi HTC One (M8)

Praha, 7. července 2014 – České zastoupení společnosti HTC oznámilo, že očekáváná Dual SIM verze aktuální vlajkové lodi HTC One (M8) vstupuje do prodeje. Od svého staršího single SIM sourozence se liší pouze podporou dvou SIM karet, nabídne tak stejně kvalitní kovové tělo, dvojici fotoaparátů či Full HD displej. Telefon poběží na operačním systému Android KitKat a vedle prostředí HTC Sense 6 disponuje také zvukovou technologií BoomSound či fotografickým režimem Zoe. (TZ)

Dual SIM verze HTC One (M8) se na českém trhu objevuje 3 měsíce po uvedení klasického HTC One (M8) a chlubí se stejnými, nadstandardními parametry. Kvalitní kovové šasi doplňuje jemný pětipalcový Full HD displej a exkluzivní technologie jako Motion Launch, BlinkFeed či BoomSound z něj dělají jeden z nejlépe vybavených telefonů na trhu.

Dostupnost a cena

Nové HTC One (M8) Dual SIM se objeví v nabídce vybraných prodejců mobilních telefonů a elektroniky v barvě Gun Metal Grey. Jeho cena je stanovena na 17.999,- Kč.

U vybraných prodejců včetně oficiálního brandshopu v Praze Na Poříčí jsou dostání také další barevné varianty single SIM modelu HTC One (M8), a to Glacial Silver a Amber Rose Gold.

Produktové fotografie jsou k dispozici na press.amic.cz/HTC.

O společnosti HTC

HTC Corp. (HTC) patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. HTC staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem dělá jednodušší a přirozenější. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498.

Další informace o společnosti HTC najdete na www.htc.com a www.htc.cz.