BLESKmobil o prázdninách rozdává kredit zdarma

Největší český virtuální operátor BLESKmobil rozdá od 1. 7. do 31. 8. 2014 kredit ZDARMA všem svým stávajícím i novým zákazníkům. Pokud si zákazník dobije telefon minimálně v hodnotě 300 Kč, získá odměnu 100 Kč v podobě bonusového kreditu. (TZ)

Bonusový kredit lze využít na volání, zasílání SMS a MMS či pro mobilní internet a má platnost 6 měsíců. Kredit zdarma mohou zákazníci využít také na volání či posílání SMS ze zahraničí. Roaming je u BLESKmobilu automaticky nastavený a navíc od 1.7.2014 pro území EU levnější.

Letní akci BLESKmobilu s kreditem zdarma mohou zákazníci využít od 1. července do    31. srpna.  Akce si získala mimořádný ohlas již v minulém roce a proto ji BLESKmobil opakuje i tyto prázdniny. Více informací o akci BLESKmobilu najdete na stránkách deníku Blesk na www.bleskmobil.cz.

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím tištěných a online médií oslovuje téměř šest miliónů čtenářů. CZECH NEWS CENTER a. s. nabízí široké portfolio tištěných deníků, časopisů, ale i online magazínů, webových projektů, aplikací či služby virtuálního operátora a tiskáren. V České republice zaujímá CZECH NEWS CENTER a. s. 1. místo mezi vydavateli deníků a celkově mezi smíšenými vydavateli mu patří druhé místo. Je vydavatelem tří celostátních deníků (Blesk, Aha!, Sport), které vycházejí 7krát týdně a patří jim 43 % deníkového trhu. Významný podíl dosahuje mediální dům i na internetu.

Pod společností působí také dvě tiskárny sídlící v Praze a Ostravě, které jsou vlastněny a provozovány pod hlavičkou CZECH PRINT CENTER a.s.. Mezi velmi úspěšné projekty společnosti patří první virtuální mobilní operátor – BLESKmobil, který svým zákazníkům nabízí výhodné ceny za volání bez závazků, čímž si vydobyl pozici nejsilnějšího virtuálního operátora v zemi.