Tisková zpráva: Evropský sklad značky Birch v Praze zahájil provoz

Společnost Codeware, s. r. o. právě v Praze zahájila v rámci projektu CB-Direct provoz evropského velkoskladu značky Birch. (TZ)

Díky tomuto zásadnímu kroku mohou nyní evropští zákazníci značky Birch využívat rychlejších dodávek, lokální technickou podporu a platit v Eurech. Nový objednávkový systém navíc umožňuje snadno sledovat aktuální stav zásob a nezanedbatelnou výhodou není ani odstranění povinnosti celního prohlášení k odebíranému zboží.

Projekt CB-Direct je realizovaný společnými silami společností Codeware, s. r. o. a Birch Technology Inc. Jedná se o skladovací systém určený evropským spotřebitelům a prodejcům výrobků Birch. Jeho cílem je nabídnout výrobky Birch za výhodnější cenu a s co nejjednodušší dostupností.

Značka Birch zahrnuje široký sortiment jako POS systémy, dotykové pokladní systémy a monitory, snímače čárových kódů, ověřovače cen nebo pokladní tiskárny. Jejím výrobcem je renomovaná taiwanská společnost Birch Technology Inc.

Bližší informace o celém projektu a vstup do systému naleznete na internetových stránkách www.cb-direct.eu.

Více o společnost Codeware

CODEWARE, s. r. o. je česká společnost zabývající se automatickou identifikací. Od svého založení v roce 1996 patří mezi nejvýznamnější tuzemské firmy zajišťující vše kolem čárových kódů EAN, 2D kódů, sběru dat, RFID technologií a jejich integrace. Vlastní programátorské a technické zázemí umožňuje společnosti doplňovat dodávky hardwaru o vlastní softwarové řešení, poskytovat odbornou konzultaci, zaškolení a podporu servisního střediska.