Stylový bezdrátový reproduktor Urban Revolt Dune s výkonem 60 W a 3D zvukem

Dodrecht/Praha 16. 7. 2014 – Značka Urban Revolt je zaměřena na příslušenství vyznačující se kvalitním zpracováním a do detailu promyšleným designem. Nejinak je tomu u právě uvedeného bezdrátového reproduktoru Urban Revolt Dune Wireless. Inspirován písečnou dunou nabízí nominální výkon 60 W, připojení pomocí bluetooth, 3D zvuk a možnost nabíjení jiného zařízení přes rozhraní USB. (TZ)

S 3D zvukem v celé místnosti a bezdrátově
Urban Revolt Dune Wirereless disponuje šesti vestavěnými reproduktory s funkcí 3D zvuku a výkonem 60 W (RMS) pro optimální hudební zážitek bez ohledu na velikost místnosti a pozici posluchače. Zdrojová zařízení lze připojit prostřednictvím klasického 3,5 mm AUX vstupu či technologie bluetooth a součástí je i vestavěný mikrofon pro hands-free telefonování. Chytré telefony nebo tablety lze přitom díky USB výstupu na reproduktoru zároveň i dobíjet.

Písečná duna hlavním prvkem designu
Reproduktory jsou vyvedeny v designu písečných dun, které na vrchní straně doplňují diagonálně umístěná tlačítka pro přehrání, pozastavení, další a předchozí skladbu a nastavení hlasitosti.

Urban Revolt Dune Wireless je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 3990 Kč s DPH pro Českou republiku a 139,99 euro s DPH pro Slovensko. Balení obsahuje kromě napájecího kabelu také 3,5 mm audio kabel a dálkové ovládání.

Pro více informací navštivte www.UrbanRevolt.com

O značce Urban Revolt

Značka Urban Revolt, jejímž heslem je „Express yourself“, je zaměřena na trendové lifestylové hi-tech příslušenství, jako jsou reproduktory, sluchátka různých velikostí apod. Produkty Urban Revolt se vyznačují moderními barvami, kvalitním zpracováním, a v neposlední řadě také netradičním a do detailu domyšleným designem.