Central Work využívá oborové řešení vyvinuté společností Dynamica, a.s.

Personální agentura CentralWork úspěšně spravuje svou agendu díky oborovému řešení HR, které vyvinula a implementovala společnost Dynamica. Řešení založené na platformě Microsoft Dynamics CRM řeší všechna problémová místa práce personalistů s klienty i uchazeči o zaměstnání. (TZ)

K přechodu na HR oborové řešení přivedly CentralWork tři hlavní důvody – potřeba snížit administrativní zátěž spojenou s každodenními rutinními úkony, potřeba zvýšit provázanost mezi jednotlivými agendami a potřeba získat detailní přehled o práci jednotlivých konzultantů.

„Ve výběrovém řízení jsme se rozhodli pro společnost Dynamica. Ocenili jsme především zkušenosti s implementacemi oborového řešení v personálních agenturách podobného typu, jako je naše. CRM úspěšně řeší velkou množinu standardní HR funkcionality. Intuitivní uživatelské rozhraní podobné prostředí Microsoft Office byla už jen třešnička na dortu,“ zdůvodnil výběr dodavatele jednatel CentralWork Ivan Tkáč.

Implementace Dynamics CRM trvala i s analytickými pracemi 8 měsíců.

„Při této implementaci se jako velká výhoda projevila předchozí zkušenost a znalost implementace ve společnostech stejného či podobného zaměření. To výrazně zrychlilo průběh nasazení systému díky využití best practices z těchto předchozích implementací,“ upozorňuje vedoucí projektu implementace Dynamics CRM Dušan Stehlík.

Základní úlohou informačního systému je usnadnění každodenní práce konzultantů CentralWork a jednoduchý online přístup k informacím důležitým pro rozvoj firmy.

Více v případové studii zde: http://www.dynamica.cz/projekty-a-zakaznici/centralwork

Dynamica a.s. je zkušeným implementačním partnerem několika významných renomovaných zahraničních společností dodávajících své softwarové produkty na český a slovenský trh. Již více než 10 let dodává profesionální služby podnikům v ČR a SR. Společnost je GOLD Certified Partner společnosti Microsoft, dodavatel softwarových řešení, především informačních a CRM systémů. Je také členem mezinárodních aliancí AxPact a TECTURA Strategic Alliance Partners.