Sharp získal dvě ocenění od Institutu BLI

Institut Buyers Laboratory LLC (BLI), nezávislý hodnotitel, udělil své oceněné Summer 2014 Oustanding Achievement in Innovation. Firma Sharp byla jednou z oceněných firem. Ocenění získala cloudová služba Cloud Portal Office a dvě zařízení ze série Sharp Pro – MX-6500N a MX7500N. (TZ)

Služba Sharp Cloud Portal Office obdržela ocenění Outstanding Achievement in Innovation za výjimečné řešení na trhu. Porota ocenila CPO např. za intuitivní ovládání, mobilitu a svobodu používání, kterou poskytuje připojeným firmám.

Služba Cloud Portal Office slouží ke snadnému a bezpečnému přístupu k informacím, umožňuje ukládání, stahování, správu a tisk souborů, vytváření nových složek a spolupráci a zpřístupnění dat z libovolného počítače, mobilního zařízení, multifunkčního zařízení nebo interaktivní tabule BIG PAD společnosti Sharp. Usnadňuje práci tím, že umožňuje všem členům týmu bezpečný přístup ke všem informacím, které potřebují, a to okamžitě a nezávisle na místě, ve kterém se nacházejí.

Tiskařské systémy SHARP

Barevné tiskařské systémy Sharp – MX-7500N a MX-6500N ze série Pro – získaly dvě ocenění Summer 2014 Outstanding Achievement za řadu funkcí, které zajišťují jejich vysokou univerzálnost, pokročilý vývoj, profesionální tok práce a přesnou kontrolu barev. Porota zejména ocenila funkci umožňující automatický tisk brožur bez lemů a za integraci ovládacího panelu s EFI Fiery® Command WorkStation®, který přináší úžasnou přesnost, RIP o vysoké rychlosti a přesnou reprodukci barev.

MX-7500N a MX-6500N jsou dokonalým řešením pro společnosti, které potřebují zařízení pro komerční použití. Přináší vynikající kvalitu a širokou řadu možností konečných úprav, technologii efektivního rozlišení a možnost použití široké řady materiálů.

MX-7500N a MX-6500N tisknou v rychlosti až 75 (MX-7500N) nebo 65 (MX-6500N) stran za minutu jak v barvě, tak v monochromatickém režimu při rozlišení 1200 x 1200 dpi, a skenují až 75 (MX-7500N) nebo 65 (MX-6500N) dokumentů za minutu. Tento výkonný tiskařský systém nabízí různé funkce, např. velkou barevnou dotykovou obrazovku s úhlopříčkou 15,4″, extra velký zásobník papírů (150 listů DSPF) a násypný zásobník na toner – což je dokonalé pro výměnu toneru při dlouhých úlohách a plynulém použití.