Samsung představuje tenký, stylový bezdrátový reproduktor Level Box mini. Vysoce kvalitní zvuk zaručen

Level Box mini nabízí uživatelům inteligentní a snadné užívání v kombinaci s charakteristickým designem a exkluzivní zvukovou technologií společnosti Samsung. (TZ)

Praha 26. srpna 2014 – Společnost Samsung představuje Samsung Level Box mini, nejnovější typ ze série prémiových audio zařízení Level. Samsung Level Box mini zprostředkuje uživatelům vysoce kvalitní zvuk, stejně jako reproduktory Level box, vyznačuje se však lehčím a kompaktnějším kovovým tělem. Level Box mini si budou moci zájemci pořídit v několika barevných variantách a vychutnat si hudbu na maximum. 

Samsung Level Box mini má stereo reproduktor o velikosti 55 mm a pasivní vysílač, který se postará o silný, ostrý a vyvážený zvuk prémiové kvality. Level Box mini je kompatibilní s aplikací Level App, která zajišťuje ovládání hlasitosti, funkci Text-to-Speech, S Voice a SoundAlive. SoundAlive, pokročilá audio technologie společnosti Samsung, inteligentně zanalyzuje zdroj hudby, provede automatické nastavení kvality zvuku a zajistí nejlepší akustický zážitek. Aby si uživatelé mohli vychutnat poslech bez jakéhokoliv přerušení, využívá Level Box mini kodek aptX. Propracovaná konstrukce se stará o redukci šumu a ozvěn, zatímco vestavěný mikrofon zajišťuje čistý zvuk/hlas, ideální pro konferenční hovory s přáteli.

Level Box mini lze spárovat se zdrojem hudby velmi jednoduše a rychle. Stačí umístit smartphone vybavený technologií NFC do jeho blízkosti a Level Box mini se o vše postará. Ovládání reproduktoru je také velmi jednoduché, a to díky zabudovaným tlačítkům play, stop, ovládání hlasitosti a tlačítku pro přijetí nebo odmítnutí hovoru.

Kovová konstrukce těla Samsung Level Box mini je o 30 % tenčí než reproduktor Level box. Mini verze je stvořená pro aktivní uživatele, kteří ji lehce přenesou a ocení, že díky baterii s kapacitou 1600 mAh je možné v kuse poslouchat až 25 hodin muziky bez nutnosti použití nabíječky. Potěší i nabídka barev. Prodávat se bude v černomodré, stříbrné, modré a červené variantě.

Série produktů Samsung Level

Řada Level staví na odkazu špičkových mobilních produktů a nabízí řadu komfortního, snadno přenosného audio příslušenství s mimořádně kvalitním zvukem, které uživatelům zajistí úžasný zvukový zážitek při poslechu hudby ze smartphonu nebo tabletu. Řada Level se skládá z pěti typů speciálně vytvořených audio produktů pro každý typ mobilního uživatele: Level Over, Level On, Level IN, Level Box a Level Box mini. V souladu se špičkovou mobilní technologií společnosti Samsung, všech pět produktů umožňuje uživatelům přijímat hovory při poslechu jakéhokoli typu audio stopy a zajistí co nejlepší čistotu zvuku během hovoru.

Na pultech obchodů v ČR by se měl Level Box mini objevit na konci září za doporučenou maloobchodní cenu 2 899 Kč včetně DPH.

Technické specifikace

Zvuk

55 mm stereo reproduktor s pasivním vysílačem

Bluetooth

BT 3.0 (aptX, SBC, A2DP, AVRCP, HFP)

Konektivita

NFC, tlačítko Bluetooth

Design

Kompaktní kovový design

Funkce

S Voice

Reproduktor telefonu (konferenční hovor)

TTS

Redukce hluku / Potlačení ozvěny

Součást balení

Micro USB kabel

Baterie

1,600mAh

25 hodin poslechu hudby, 30 hodin hovoru, 1000 hodin v pohotovostním režimu

Rozměry

156 x 66 x 50 mm, 392g

Barvy

Černomodrá, stříbrná, modrá, červená

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.