Bluetooth Hands-free Genius HS-120BT

V Brně 28.08.2014 – Společnost Genius přináší na trh nové hands-free pro mobilní telefony a tablety Genius HS-120BT. Toto nové hand-free dokáže připojit současně dvě zařízení pomocí bluetooth a je tak nepostradatelným pomocníkem nejen do auta, ale také v kanceláři kde každému usnadní práci na PC při současném telefonování. (TZ)

V době mobilních telefonů není výjimkou, že jeden uživatel má více jak jeden mobilní telefon, nejčastěji se tak stává v podobě pracovního a soukromého telefonu. Díky technologii, která umožňuje připojení dvou zařízení současně, již uživatel nemusí volit mezi tím, které zařízení preferovat a může připojit oba mobilní telefony najedou a nezmeškat tak žádný telefonát například během řízení.

Ovládání nového hands-free HS-120BT je velice jednoduché a slouží k tomu tři tlačítka. Pomocí těchto tlačítek lze vypnout/zapnout hands-free, přijmout a ukončit hovor a také volit hlasitost.

Hands-free HS-120BT se dodává spolu s háčky za ucho ve dvou velikostech a bylo navrženo tak, aby padlo opravdu každému. Díky tomu a hmotnosti pouhých 7g je opravdu pohodlné a uživatel snadno zapomene, že jej nosí. LED dioda umístěna na vnitřní straně hands-free indikuje zda je zapnuté, a nebo v režimu pro párování.

Specifikace:

Genius

Provedení

Černo stříbrné

Připojení

Bluetooth 3.0

Rozměry

55.1 x 16.2 x 22.3 mm

Součást balení

HS-120BT, 2xháček za ucho, micro USB kabel, manuál

Doporučená koncová cena Genius HS-120BT je: 230,- s DPH

Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce: www.geniusnet.com

O výrobci Genius

Značka Genius je světovou ikonou ve výrobě počítačových periférií a příslušenství pro mobilní zařízení, která byla založena v roce 1983 v Taipei na Taiwanu společností KYE Systems Corp. Dnes tato společnost zaměstnává téměř 4000 lidí a za cíl si klade neustálý vývoj, vylepšování bezdrátových technologií, uživatelských funkcí a posouvat tak hranice v IT stále dál, to vše za účelem maximalizace uživatelského komfortu a zábavy z práce s těmito produkty.