Společnosti LEGO a Samsung spouští v České republice a na Slovensku unikátní LEGO TV

První LEGO TV, která vznikla ve spolupráci společností LEGO a Samsung, je nyní ke stažení exkluzivně na všech chytrých televizorech Samsung Smart TV roku výroby 2012 a novějších, na vybraných Smart Blu-ray přehrávačích a domácích kinech. (TZ)

Praha 16. září 2014 – Aplikace přináší hodiny zábavy všem fanouškům LEGO příběhů. Uživatelé zde najdou kompletní řady LEGO seriálů – LEGO Ninjago, LEGO Chima, LEGO Hero Factory a LEGO Friends. Kromě klasických epizod trvajících zpravidla 22 minut získají děti v rámci LEGO TV přístup také k pětiminutovým minimovies inspirovaným řadou LEGO City.

Nová aplikace nabídne uživatelům jednoduchou navigaci i vyhledávání a vysoce kvalitní videa. Ovládání bylo navrženo tak, aby si děti samy zvládly vybrat seriál, který chtějí právě sledovat, navolit oblíbený obsah nebo nastavit sledování celé řady najednou. „Věříme, že díky kombinaci špičkového obrazu a intuitivního ovládání uspokojíme potřeby jak dětí, tak rodičů,“ říká Pavel Mizera, Content Specialist Smart TV společnosti Samsung Electronics Czech nad Slovak. „Stažení aplikace i následné přehrávání videí je zdarma. Jedinou podmínkou funkčnosti LEGO TV je připojení k internetu,“ dodává Pavel Mizera. „LEGO TV navíc zajišťuje obsah vhodný pro děti jakéhokoliv věku a spoustu zábavy bez reklam,“ uzavírá přednosti aplikace Pavel Mizera.

„Naším cílem bylo přinést dětem oblíbené LEGO příběhy v takové podobě, aby je měly všechny pohromadě a kdykoliv mohly navštívit své oblíbené LEGO hrdiny. Díky spolupráci se společností Samsung a vývoji LEGO TV jsme si tento cíl splnili,“ vysvětluje Petr Břoušek, marketingový manažer pro Českou a Slovenskou republiku společnosti LEGO.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.

O společnosti LEGO

Skupina LEGO je soukromá rodinná společnost se sídlem v dánském Billundu. Byla založena v roce 1932 a dnes je jedním z největších světových výrobců hraček. Skupina LEGO si klade za cíl rozvíjet představivost a kreativní schopnosti dětí, přičemž její výrobky se prodávají ve více než 130 zemích světa.

Název LEGO, Minifigurka a logo LEGO jsou ochrannými známkami nebo jsou chráněny autorským právem skupiny LEGO. © 2014 LEGO Group. Všechna práva vyhrazena.