Sinop CB vyrábí výčepní zařízení s pomocí IS Infor VISUAL od GEMMA Systems

Průmyslové chlazení, klimatizace a tepelná čerpadla, ale i výčepní technika a výrobníky sody vyrábí přední český výrobce, společnost Sinop CB z Českých Budějovic s pomocí informačního systému IS Infor VISUAL. Ten nyní implementátor, firma GEMMA Systems, dodal i do sesterských firem Sinop Real a Sinop SMP. (TZ)

Ve společnostech se značkou Sinop nyní IS VISUAL používá celkem 72 současně pracujících uživatelů. Tak, jak společnost Sinop úspěšně rozšiřuje svůj business, rozvíjí ve spolupráci s GEMMA Systems i svůj informační systém.

V loňském roce GEMMA Systems pro Sinop vytvořila interface mezi ERP IS a systémem pro řízení výroby TruTops FAB. Ten zajistil překlápění dat výrobních zakázek z ERP do FAB, což uživatelům značně urychlilo a usnadnilo práci. Letos přešla společnost Sinop CB na novou verzi VISUAL 654.

Pro editory:

GEMMA Systems dodává profesionální služby v ČR a SR. Na trhu ERP systémů se pohybuje už od roku 1994 a soustředí se jen na dodávky informačních systémů a souvisejících služeb výrobním podnikům. Je dodavatelem ERP systémů od firmy Infor Global Solutions. Je partnerem Infor Global Solutions pro dodávky a implementace informačních systémů Infor. GEMMA Systems je také partnerem firmy Microsoft, z jejíhož portfolia se zabývá především produkty Microsoft Dynamics CRM a Microsoft Sharepoint. Díky partnerství mezi firmami Infor a Microsoft mohou zákazníci používající systémy Infor ERP těžit ze vzájemné integrace jmenovaných produktů.