Samsung rozdává příslušenství k mobilním zařízením za 1 Kč

Praha 15. října 2014 – Společnost Samsung připravila pro příznivce prémiových mobilních zařízení hned dvě limitované prodejní akce. Zákazníci, kteří si nyní zakoupí v některé ze sedmi značkových prodejen Samsung chytrý telefon GALAXY Note 3, dostanou špičková sluchátka Level Over v hodnotě 7 999 Kč za pouhou 1 Kč. Samsung potěší také nové majitele tabletu GALAXY Tab S 10.5. Při jeho nákupu ve značkových prodejnách získají pouzdro s bluetooth klávesnicí v perforovaném bronzovém provedení také za 1 Kč. Hodnota tohoto pouzdra s klávesnicí je 3 299 Kč. Obě nabídky platí do vyprodání zásob. (TZ)

Samsung GALAXY Note 3

Mobilnímu zařízení GALAXY Note 3 dominuje 5,7palcový Super AMOLED displej s Full HD rozlišením. Na zadní straně je vybaven 13MPix fotoaparátem s inteligentní stabilizací a LED bleskem s vysokou hodnotou indexu podání barev. Za vysokou rychlostí i výkonem přístroje stojí  2,3GHz čtyřjádrový procesor a 3GB operační paměť. Součástí GALAXY Note 3 je také vylepšené pero S Pen ‒ nabízí pět užitečných funkcí, které zjednodušují a urychlují práci s přístrojem. Samsung GALAXY Note 3 podporuje nejnovější technologii LTE. Doporučená cena je 15 999 Kč s DPH.

Sluchátka Level Over

Sluchátka Level Over (circumaurální) jsou vlajkovou lodí audio produktů značky Samsung. Zprostředkovávají vynikající HD zvuk a vyznačují se pohodlným ergonomickým designem, dotykovými ovládacími prvky a bezdrátovým propojením přes Bluetooth. Padesátimilimetrový reproduktor Dynamic Driver vyrobený z neodymu zajišťuje hlubší a přirozenější zvuk. Sluchátka využívají hybridní typ aktivního rušení šumu. Uživatelé si tak mohou vychutnat křišťálově jasnou hudbu. Pomocí dotykového panelu sluchátek lze intuitivně ovládat všechny funkce, jako například hlasitost, přehrávání nebo přijímání hovorů a zpráv prostřednictvím služby S-Voice.

Samsung GALAXY Tab S

Tablet GALAXY Tab S ztělesňuje budoucí vývoj v oblasti mobilní zobrazovací technologie. 10,5palcový model má elegantní profil o rozměru pouhých 6,6 mm. Jeho špičkový WQXGA (2560×1600, 16:10) Super AMOLED displej poskytuje více než 90 % barevného pokrytí Adobe RGB, takže vyjadřuje více barev než kdykoli předtím. Současně má nadstandardní kontrastní poměr 100 000:1, který dodává hlubší a realističtější obraz díky ještě tmavší černé a zářivější bílé. Uživatelé si mohou plně vychutnat obsah na GALAXY Tab S i za jasného slunečního světla díky pokročilé technologii pro venkovní užívání. Součástí prémiového obsahu určeného pro zábavu i pro práci jsou například deníky Sport a Blesk (elektronické verze s ročním předplatným zdarma) či Týdeník Reflex (elektronická verze se šetiměsíčním předplatným zdarma).

Pouzdro s bluetooth klávesnicí

Pouzdro s bluetooth klávesnicí k tabletu Samsung GALAXYY Tab S 10.5 se snadno přenáší a nabízí optimalizované rozložení kláves. Klávesnice má ergonomický design a umožňuje speciální klávesové zkratky, které zvyšují pohodlí a efektivitu práce. Díky dobíjecí lithium-polymerové baterii vydrží fungovat hodiny na jediné nabití. Pouzdro s klávesnicí je tak praktická a spolehlivá ochrana pro dosud nejtenčí a nejlehčí tablet v portfoliu Samsung. Tab S kombinuje nejvyspělejší zobrazovací technologii s celou řadou prémiového obsahu pro bezkonkurenční zážitek. Nabízí také rozšířené funkce pro snadný multitasking.

Seznam značkových prodejen Samsung, ve kterých obě akce probíhají:

Praha:

Samsung značková prodejna OC Palladium

Samsung značková prodejna OC Nový Smíchov

Samsung značková prodejna OC Chodov

Samsung značková prodejna Centrum Černý Most

Brno:

Samsung značková prodejna OC Olympia Brno

Olomouc:

Samsung značková prodejna OC Šantovka

Liberec:

Samsung značková prodejna OC Forum Liberec

Kontakty na značkové prodejny Samsung, včetně otevírací doby, jsou dostupné na: www.samsung.com/cz/retail/retail.html

Doporučená maloobchodní cena Samsung GALAXY GALAXY Note 3 je 15 999 Kč s DPH.

Doporučená maloobchodní cena tabletu Samsung GALAXY Tab S 10.5 je 13 999 Kč s DPH (verze WiFi) a 15 999 Kč s DPH (LTE).

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.