Mobilní Aplikace od Unicorn Systems pomáhá organizovat cyklistické závody ve Velké Británii

Unicorn Systems publikoval mobilní aplikaci pro společnost Velo29. Aplikace pomáhá s organizací závodů, které probíhají po celé Velké Británii a účastní se jich stovky cyklistů z různých koutů světa. Unicorn Systems tím rozšířil řadu řešení poskytovaných v oblasti mobilních technologií. (TZ)

Aplikace Velo29 umožňuje jezdcům, jak soutěžním, tak rekreačním, přihlášení na konkrétní cyklistickou událost, jejíž popis i trasu zvýrazněnou na mapě si mohou prohlédnout předem. Po příjezdu na událost závodník prostřednictvím aplikace potvrdí svou přítomnost, a tak umožní organizátorům zjistit skutečný počet jezdců.

Aplikace zasílá jezdci notifikaci, že se má dostavit na start závodu, po odstartování akce měří prostřednictvím GPS jeho výkon na vybraných úsecích, podává okamžitou informaci o průběhu jízdy a umožňuje organizátorům vyhlašovat a rychle vyhodnocovat různé vložené disciplíny, jako je „král hor“ a podobně. Závodník má okamžitý přehled o tom, jak si během jízdy vedl on i jeho kolegové na trati. Aplikace poskytuje velké množství příležitostí pro jezdce i pro organizátory a vnáší nové a zajímavé prvky do událostí tohoto typu, kde lze demonstrovat nové příležitosti pro využití inovativních mobilních aplikací ve sportu.

Mobilními aplikacemi a souvisejícími technologiemi se společnost Unicorn Systems zabývá již déle než dvanáct let a disponuje zkušenostmi z oblasti návrhu a tvorby strategie mobilních služeb, vývoje a integrace mobilních řešení, správy a distribuce mobilních služeb.

„Velice nás těší, že námi vyvinutá mobilní aplikace usnadňuje a zatraktivňuje účast na cyklistických závodech pro široký okruh sportovců. Mobilní aplikace v oblasti sportu ukazuje, že naše mobilní řešení mají silnou pozici na trhu díky vysoké přidané hodnotě, kterou našim klientům poskytují,“ uvádí Jan Jaroš, obchodní ředitel, Unicorn Systems .

„Tato aplikace nabízí celou řadu možností, jak obohatit naše akce o nové prvky s pomocí báječných funkcí, o kterých si mohou jiní pořadatelé nechat jen zdát. Kromě napínavých prvků, jako je např. souboj o titul „král hor“, a přesného měření času jednotlivých jezdců přináší i lepší bezpečnost, když umožňuje posílat závodníkům informace o trase v reálném čase a upozorňovat na případné změny. Prostřednictvím aplikace můžeme také komunikovat se všemi odběrateli a zasílat jim informace o reklamních akcích a nových událostech. S pomocí tohoto vynikajícího nového nástroje můžeme z našich akcí udělat něco opravdu výjimečného a vzrušujícího,“ říká Richard Williamson, Velo29.

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám svých zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.

O Velo29

Společnost Velo29 Events založená roku 2011 představuje malý, odhodlaný tým celoživotních cyklistů z nejrůznějších prostředí cyklistiky. Špičkoví kontinentální závodníci spojili síly se zapálenými fanoušky, aby pro vás připravili jedinečné akce Velo29 Events.

Snažíme se nebýt jako všichni ostatní a zároveň zajistit co nejvyšší kvalitu akcí. Cílem našeho rostoucího portfolia je nabídnout každému něco. Je naším snem, že mladý cyklista, který dnes jezdí na sportovní akce Velo29 Sportive jednoho dne vyhraje závod Professional Stockton Grand Prix!

Všechny naše závody vynikají bezpečnou, přátelskou atmosférou, sportovní akce jsou za rozumnou cenu a nabízejí nejlepší servis široko daleko. Dobře zásobené občerstvovací stanice i tisíce značek rozmístěných na každé trase přispívají k tomu, abyste si akce pořádně užili a všichni v pořádku dorazili do cíle!

Jsme odhodlaní dále rozšiřovat stávající akce a přidávat do kalendáře další závody i sportovní události. Velo29 je na dobré cestě stát se jedním z největších pořadatelů cyklistických akcí ve Velké Británii a rádi bychom, abyste se k nám na této cestě přidali, ať jste jakkoli zdatní a ať už od cyklistiky očekáváte cokoli. Neustále se rozrůstáme a nabízíme nové akce, a tím otevíráme svým závodníkům dveře a nabízíme šanci se dále rozvíjet prostřednictvím akcí, které znají a kterým důvěřují.

Velo29 vám pomůže prožívat cyklistiku naplno, připojte se k nám ještě dnes.