Contipro Pharma upgradovala na Microsoft Dynamics CRM 2013

Obchodní aktivity společnosti Contipro Pharma pomáhá rozvíjet Microsoft Dynamics CRM, který ve firmě Dynamica a.s. implementovala v roce 2012. Contipro Pharma se po dvou letech používání Microsoft Dynamics CRM 2011 rozhodla přejít na novou verzi 2013 a tak plně využít její funkčnosti. (TZ)

Upgrade na novou verzi proběhl metodou migrace. Tato metoda umožnila bezpečné provedení testovací migrace, vytvoření školící aplikace pro uživatele CRM a důkladné otestování správné funkčnosti nové verze včetně dodaných programových úprav.

K přechodu na ostrou novou verzi došlo během jediného dne bez jakýchkoliv problémů.

„Jsem rád, že projekt upgrade MS Dynamics CRM 2013 proběhl dle předem dohodnutého harmonogramu bez jakýchkoliv větších problémů,“ uvedl Michal Moravec z IT Contipro.

„Pracovat s takovými zákazníky, jako je firma Contipro Pharma, je  prostě radost,“ říká vedoucí projetu za společnost Dynamica Dušan Stehlík.

Holding Contipro se více než dvacet let zabývá výzkumem, vývojem a biotechnologickou výrobou aktivních látek pro kosmetický a farmaceutický průmysl. Nejstarší z firem holdingu, Contipro Pharma, se zaměřuje na výrobu aktivních látek pro farmaceutický průmysl a finálních farmaceutických produktů z kyseliny hyaluronové a patří v této oblasti mezi přední světové výrobce.

Dynamica a.s. je zkušeným implementačním partnerem několika významných renomovaných zahraničních společností dodávajících své softwarové produkty na český a slovenský trh. Již více než 10 let dodává profesionální služby podnikům v ČR a SR. Společnost je GOLD Certified Partner společnosti Microsoft, dodavatel softwarových řešení, především informačních a CRM systémů. Je také členem mezinárodních aliancí AxPact a TECTURA Strategic Alliance Partners.