LAMA mobile spouští nový program Vydělávej s LAMOU

Od 6. listopadu nabízí LAMA mobile svým zákazníkům i příznivcům možnost snadného přivýdělku. S programem Vydělávej s LAMOU mohou navýšit svůj pravidelný měsíční příjem, získat zajímavé bonusy a navíc si vyzkoušet své podnikatelské dovednosti. (TZ)

Nejen stálí zákazníci, ale i ti, kteří služby LAMA mobile zatím aktivně nevyužívají, se mohou od 6. listopadu zaregistrovat na internetových stránkách www.vydelavejslamou.cz a každý měsíc získávat výplatu ve formě provize. Stačí pouze doporučit služby virtuálního operátora dále, případně zájemci pomoci s výběrem tarifu a po domluvě s ním zadat jeho kontaktní údaje do online formuláře přímo v aplikaci. Tohoto zájemce poté zkontaktuje operátor Zákaznického centra, potvrdí jeho výběr nejvhodnějšího tarifu a navrhne uzavření smlouvy. Jestliže dojde k aktivaci a skutečnému využívání služeb LAMA mobile, zprostředkovatel vydělává s LAMOU a má každý měsíc nárok na provizi z vystavené a uhrazené faktury.

Logicky platí zásada, že čím více nových zákazníků účastník programu Vydělávej s LAMOU doporučí a přivede, tím více si může každý měsíc vydělat. „Pokud se navíc jedná o našeho stálého zákazníka, získá odměny v podobě SMS či datových balíčků,“ říká manažerka marketingové komunikace a značky LAMA mobile, Veronika Kliská.

Virtuální operátor LAMA mobile je součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP (LEG), jenž zákazníkům nabízí plyn a elektřinu společnosti LAMA energy. Ta těží plyn a ropu na jižní Moravě prostřednictvím firmy LAMA GAS & OIL a dvě třetiny svých tržeb generuje díky obchodování s ropnými produkty v Kanadě. LEG má i vlastní výrobní kapacitu v podobě Teplárny Otrokovice, kde se kogeneračně vyrábí teplo a elektřina. Celkové tržby LEG na obou kontinentech za rok 2013 činí 15,9 miliardy Kč.