Zařaďte se mezi hrstku vyvolených a vyzkoušejte si na vlastní kůži průlomový Skype Translator

Praha 5. listopadu 2014 – Již dávno před tím, než byl letos v květnu představen průlomový projekt Skype Translator, který je schopen překládat přímo během hovoru konverzaci v cizím jazyce, se na tomto projektu podíleli vývojáři z pražského týmu Skype. Výsledek jejich práce si nyní mohou uživatelé vyzkoušet na vlastní kůži, a navíc se budou moci podílet na jeho zdokonalení. Revoluční Skype Translator bude zdarma k dispozici všem uživatelům s operačním systémem Windows 8.1, kteří se registrují na stránkách Skype.com. (TZ)

„Skype už celé roky boří komunikační bariéry a umožňuje svým uživatelům co možná nejlepší spojení s jejich blízkými. Je proto skvělé, že můžeme nyní představit první verzi revolučního Skype Translatoru, na jehož vývoji se podíleli i vývojáři z pražské pobočky Skype,“ řekl Tomáš Vocetka, ředitel Skype pro Českou republiku.

„Záleží nám na názoru našich uživatelů a maximálně se snažíme plnit jejich očekávání. Právě oni nás svými nápady posouvají dál a pomáhají nám vytvářet ze Skype tu nejlepší komunikační aplikaci. Proto jsme našim uživatelům dali možnost produkt otestovat ještě před uvedením jeho finalní podoby a tím tak získat cennou zpětnou vazbu“ dodal Tomáš Vocetka.

Jedinečná aplikace Skype Translator bude v budoucnu překládat mluvené slovo přímo během konverzace z jakéhokoli cizího jazyka. Průlomová aplikace je prozatím k dispozici pouze pro přístroje s operačním systémem Windows 8.1, a to hned v několika světových jazycích. Intenzivně se pracuje na zajištění kompatibility se všemi operačními systémy a rozšíření nabídky jazyků. Čeští uživatelé Skype se mohou začlenit do malé skupiny vyvolených a registrovat se k odběru první verze Skype Translatoru přes tento odkaz.

O Skype

Skype je softwarová společnost, založená v roce 2003, která se během necelých deseti let své existence stala jedním ze světových lídrů v oblastí komunikačního softwaru. Jejím cílem je bourat hranice v komunikaci napříč celým světem. Nabízí zdarma služby messagingu, video přenosů a hlasových hovorů a to zcela zdarma. V roce 2011 se stal Skype divizí společnosti Microsoft. Skype je možné stáhnout zdarma do počítačů, mobilů a tabletů bezplatně nawww.skype.com.

Pro novinky o produktu  Skype navštivte Blog: http://blogs.skype.com, 
Twitter: twitter.com/skype, nebo Facebook: www.facebook.com/skype.