Nová miniaturní čtečka PX-20

Praha, 10. listopadu 2014 – Společnost CODEWARE, s. r. o. připravila pro český trh opravdovou lahůdku, miniaturní čtečku čárových a 2D kódů Opticon PX-20. Elegantní přístroj umožňuje nebývale dlouhý provoz, okamžitý přenos dat a navíc je nadstandardně odolný. (TZ)

Opticon PX-20 je nejmenší čtečka čárových a 2D kódů. Disponuje zabudovaným 2D CMOS scannerem zajišťujícím kvalitní snímání dat. Jejich přenos je zajištěna přes Bluetooth, pokud není na místě k dispozici, lze bezproblémově pomocí USB kabelu přenášet informace na jakékoliv USB zařízení.

Čtečka Opticon PX-20 umožňuje skvělých 35 hodin nepřetržitého provozu. Díky svému jedinečnému tvaru, hmotnosti pouhých 40 gramů a praktické šňůrce je skvěle uzpůsobená k zavěšení na krk. Jedinečná konstrukce a ergonomický design ji chrání při pádu z běžné pracovní výšky, tedy až 180 centimetrů, bez potřeby speciálního obalu.

Více o společnosti CODEWARE

CODEWARE, s. r. o. je česká společnost zabývající se automatickou identifikací. Od svého založení v roce 1996 patří mezi nejvýznamnější tuzemské firmy zajišťující vše kolem čárových kódů EAN, 2D kódů, sběru dat, RFID technologií a jejich integrace. Vlastní programátorské a technické zázemí umožňuje společnosti doplňovat dodávky hardwaru o vlastní softwarové řešení, poskytovat odbornou konzultaci, zaškolení a podporu servisního střediska.